Povezane vesti

(Video) "žao mi je što sam tek u 50.: Godini postao otac" Đorđe David o vaspitanju i odnosu prema ženama: "Moju ćerku i…

(Video) "žao mi je što sam tek u 50.: Godini postao otac" Đorđe David o vaspitanju i odnosu prema ženama: "Moju ćerku i…

Blic 01.11.2023
Muzičar i glumac Đorđe David gost je emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" u kojoj otkriva koliko je vaspitanje koje je dobio od oca i majke uticalo na njegovo ponašanje danas. Đorđe David se susreo sa veoma teškim momentima u… »
(Video) Svi misle da je njegovo ime Đorđe David: Đorđe Nikolić otkriva zašto David: "Mama je želela da imam kršteno ime…

(Video) Svi misle da je njegovo ime Đorđe David: Đorđe Nikolić otkriva zašto David: "Mama je želela da imam kršteno ime…

Blic 01.11.2023
Đorđe Nikolić publici je poznat kao Đorđe David. I takođe je dobro poznato da je on naš poznati muzičar i glumac, ali ono što mnogi ne znaju je odkud David u njegovom imenu. U emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje… »
(Video) Bio je u kolima sa ocem koji je na mestu ostao mrtav: Đorđe David je na dan sahrane igrao predstavu, a slična stvar…

(Video) Bio je u kolima sa ocem koji je na mestu ostao mrtav: Đorđe David je na dan sahrane igrao predstavu, a slična stvar…

Blic 01.11.2023
Đorđe David svojim glumačkim daromi i senzibilitetom za muziku osvaja srca publike, deo je žirija muzičkog takmičenja, a samo u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje na Blic televiziji, sredom u 21 sat, na MTS kanalu… »
(Video) "ne može da mi kaže kada je nešto boli, kada je gladna": Lorena je četvorogodišnja devojčica koja ne govori, ne…

(Video) "ne može da mi kaže kada je nešto boli, kada je gladna": Lorena je četvorogodišnja devojčica koja ne govori, ne…

Blic 01.11.2023
Lorena je četvorogodišnja devojčica koja ne govori i ne hoda samostalno. Od skoro je počela da puzi i da pravi tri četiri koraka jer ona je mali heroj koji svakodnevno vežba po četiri sata i trudi se da uspe u svojoj borbi. Lorena je jedno od troje… »

Vesti dana »