Povezane vesti

Puklo je Bože sačuvaj, ja sam se sav stresao: Petar sedeo na klupi u blizini muškarca koji se razneo bombom u Čačku…

Puklo je Bože sačuvaj, ja sam se sav stresao: Petar sedeo na klupi u blizini muškarca koji se razneo bombom u Čačku…

RINA 02.11.2023
Puklo je Bože sačuvaj, ja sam se sav stresao: Petar sedeo na klupi u blizini muškarca koji se razneo bombom u Čačku, tragedija se dogodila u par sekundi (FOTO)(VIDEO) Čačak - Identitet muškaca koji se jutos oko 9 časova razneo bombom na… »
Čačak: Samoubistvo na železničkoj stanici, muškarac aktivirao bombu

Čačak: Samoubistvo na železničkoj stanici, muškarac aktivirao bombu

Pressek 02.11.2023
Na železničkoj stanici u Čačku dogodila se eksplozija u kojoj je stradao muškarac, javlja RTS-a. Prema informacijama iz čačanske policije, u 8.45 prijavljeno je da je na železničkoj stanici muškarac aktivirao eksplozivnu napravu i da je stradao… »
Muškarac iz sela Pranjani (40) razneo se bombom na Železničkoj stanici u Čačku

Muškarac iz sela Pranjani (40) razneo se bombom na Železničkoj stanici u Čačku

Sandžak haber 02.11.2023
Čačak – Muškarac koji se razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku je S.D. (40) iz gornjomilanovačkog sela Pranjani. – Ovo je prava tragedija, ugasio se mlad život. Živeo je sam sa majkom i koliko je nama poznato vozio je kamion. Ovo nas… »
Muškarac iz sela Pranjani (40) razneo se bombom na Železničkoj stanici u Čačku

Muškarac iz sela Pranjani (40) razneo se bombom na Železničkoj stanici u Čačku

IndeksOnline 02.11.2023
Čačak – Muškarac koji se razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku je S.D. (40) iz gornjomilanovačkog sela Pranjani. – Ovo je prava tragedija, ugasio se mlad život. Živeo je sam sa majkom i koliko je nama poznato vozio je kamion. Ovo nas… »
Poznat identitet muškarca koji se razneo bombom u Čačku: "Živeo je sa majkom i vozio kamion"

Poznat identitet muškarca koji se razneo bombom u Čačku: "Živeo je sa majkom i vozio kamion"

iKragujevac 02.11.2023
Muškarac koji se razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku je S.D. (40) iz gornjomilanovačkog sela Pranjani. - Ovo je prava tragedija, ugasio se mlad život. Živeo je sam sa majkom i koliko je nama poznato vozio je kamion. Ovo nas je sve zaista… »
Muškarac se razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku

Muškarac se razneo bombom na Železničkoj stanici u Čačku

Pravda 02.11.2023
Tokom jutarnjih sati na Železničkoj stanici u Čačku došlo je do tragedije, kada se na mestu gde se čekaju vozovi muškarac razneo bombom. Nastradao je na licu mesta. "Kako smo čuli čovek je sedeo na klupi, nakon čega je aktivirao eksplozivnu… »
Čačak: Muškarac stradao kad je aktivirao bombu na železničkoj stanici

Čačak: Muškarac stradao kad je aktivirao bombu na železničkoj stanici

Radio sto plus 02.11.2023
Po prvim informacijama, muškarac je sedeo sam na klupi kada je aktivirao bombu a iako je na stanici bilo i drugih ljudi, nije bilo povređenih. Uviđaj policije je u toku.… »
Horor u Čačku: Muškarac se razneo bombom na Železničkoj stanici

Horor u Čačku: Muškarac se razneo bombom na Železničkoj stanici

Blic 02.11.2023
Tokom jutarnjih sati na Železničkoj stanici u Čačku došlo je do tragedije, kada se na mestu gde se čekaju vozovi muškarac razneo bombom. Nastradao je na licu mesta. - Kako smo čuli čovek je sedeo na klupi, nakon čega je aktivirao eksplozivnu… »
Prve slike sa mesta tragedije u Čačku: Stravičan prizor na Železničkoj stanici, muškarac se razneo bombom! (foto, video)

Prve slike sa mesta tragedije u Čačku: Stravičan prizor na Železničkoj stanici, muškarac se razneo bombom! (foto, video)

Blic 02.11.2023
Tokom jutarnjih sati na Železničkoj stanici u Čačku došlo je do tragedije, kada se na mestu gde se čekaju vozovi muškarac razneo bombom. Nastradao je na licu mesta. - Kako smo čuli čovek je sedeo na klupi, nakon čega je aktivirao eksplozivnu… »
Horor u Čačku: Muškarac se razneo bombom na železničkoj stanici

Horor u Čačku: Muškarac se razneo bombom na železničkoj stanici

iKragujevac 02.11.2023
Tokom jutarnjih sati na Železničkoj stanici u Čačku došlo je do tragedije, kada se na mestu gde se čekaju vozovi muškarac razneo bombom. Nastradao je na licu mesta. - Kako smo čuli čovek je sedeo na klupi, nakon čega je aktivirao eksplozivnu… »
Uznemirujuće, prve slike tragedije u Čačku: Muškarac se razneo bombom na železničkoj stanici (foto)

Uznemirujuće, prve slike tragedije u Čačku: Muškarac se razneo bombom na železničkoj stanici (foto)

Kurir 02.11.2023
ČAČAK - Tokom jutarnjih sati na Železničkoj stanici u Čačku došlo je do tragedije, kada se na mestu gde se čekaju vozovi muškarac razneo bombom. Nastradao je na licu mesta. - Kako smo čuli čovek je sedeo na klupi, nakon čega je aktivirao… »
Razneo se bombom u Čačku: Užas na železničkoj stanici! (foto)

Razneo se bombom u Čačku: Užas na železničkoj stanici! (foto)

Mondo 02.11.2023
Čovek se razneo bombom na železničkoj stanici. Čovek se razneo bombom na železničkoj stanici. Kako Mondo saznaje MUP-u je prijavljeno da je došlo do eksplozije i uviđaj je u toku. Prema pisanju pojedinih medija u Čačku je na železničkoj… »
Nezapamćeni užas u Čačku: Muškarac se razneo bombom na železničkoj stanici

Nezapamćeni užas u Čačku: Muškarac se razneo bombom na železničkoj stanici

U centar 02.11.2023
Tokom jutarnjih sati na Železničkoj stanici u Čačku došlo je do tragedije, kada se na mestu gde se čekaju vozovi muškarac razneo bombom. Nastradao je na licu mesta. – Kako smo čuli čovek je sedeo na klupi, nakon čega je aktivirao eksplozivnu… »
Horor u Čačku: Muškarac se razneo bombom na Železničkoj stanici (FOTO)(VIDEO)

Horor u Čačku: Muškarac se razneo bombom na Železničkoj stanici (FOTO)(VIDEO)

RINA 02.11.2023
Horor u Čačku: Muškarac se razneo bombom na Železničkoj stanici (FOTO)(VIDEO) Čačak - Tokom jutarnjih sati na Železničkoj stanici u Čačku došlo je do tragedije, kada se na mestu gde se čekaju vozovi muškarac razneo bombom. Nastradao je na… »
Horor u Čačku: Muškarac se razneo bombom na železničkoj stanici

Horor u Čačku: Muškarac se razneo bombom na železničkoj stanici

Telegraf 02.11.2023
Na licu mesta je veliki broj pripadnika policije. Tokom jutarnjih sati na Železničkoj stanici u Čačku došlo je do tragedije, kada se na mestu gde se čekaju vozovi muškarac razneo bombom. Nastradao je na licu mesta. - Kako smo čuli čovek je sedeo… »

Vesti dana »