Povezane vesti

Ten Hag preuzeo odgovornost za eliminaciju iz Liga kupa

Ten Hag preuzeo odgovornost za eliminaciju iz Liga kupa

Sportski žurnal 02.11.2023
Ten Hag je rekao da je jedini način da Junajted prebrodi trenutne teškoće - sloga u ekipi. Trener fudbalera Mančester junajteda Erik ten Hag preuzeo je odgovornost za eliminaciju iz Liga kupa, u kome je njegova ekipa branila trofej i rekao da je igra… »
Ten Hag preuzeo odgovornost za eliminaciju Junajteda iz Liga kupa

Ten Hag preuzeo odgovornost za eliminaciju Junajteda iz Liga kupa

Politika 02.11.2023
Trener fudbalera Mančester junajteda Erik ten Hag preuzeo je odgovornost za eliminaciju iz Liga kupa, u kome je njegova ekipa branila trofej i rekao da je igra ispod standarda. „Znamo da ovo nije dovoljno dobro. Moramo da preuzmemo odgovornost za to… »
Ten Hag: Preuzimam odgovornost za poraz od Njukasla, žao mi je navijača

Ten Hag: Preuzimam odgovornost za poraz od Njukasla, žao mi je navijača

Dnevnik 02.11.2023
MANČESTER: Menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag preuzeo je odgovornost za eliminaciju "crvenih đavola" iz Liga kupa i dodao da njegov tim mora da podigne standarde u narednim mečevima, prenosi Skaj sport. Mančester junajted je sinoć poražen… »
Teatar krize: Mančester junajted na Old Trafordu beleži nezamislive kuriozitete

Teatar krize: Mančester junajted na Old Trafordu beleži nezamislive kuriozitete

Danas 02.11.2023
Pre nešto više od osam meseci Mančester junajted je na Vembliju savladao Njukasl s 2:0 u finalu 63. Kupa ligaša Engleske u fudbalu. Bio je to prvi trofej „crvenih đavola“ za šest godina (i 2017. u istom takmičenju). Takozvane „svrake“ su se… »
Ten Hag: Žao mi je navijača, ovo je ispod naših standarda

Ten Hag: Žao mi je navijača, ovo je ispod naših standarda

Sport klub 02.11.2023
Menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag preuzeo je odgovornost za eliminaciju "crvenih đavola" iz Liga kupa i dodao da njegov tim mora da podigne standarde u narednim mečevima, prenosi Skaj sport. Mančester junajted je poražen na Old trafordu od… »

Vesti dana »