Povezane vesti

Nema opuštanja u Partizanu: ''Moramo preko maksimuma!''

Nema opuštanja u Partizanu: ''Moramo preko maksimuma!''

Sportske.net 02.11.2023
U danu kada su se plasirali u osminu finala Kupa Srbije pobedom nad Jedinstvom u Ubu (1:0), fudbalere Partizana obradovao je i rezultat sa ''Rajka Mitića'', gde su Crvena zvezda i TSC remizirali (1:1) u prvenstvenoj utakmici, pa sada tim trenera Igora… »
Uramljeni dres sa 159. večitog derbija u dnevnom boravku

Uramljeni dres sa 159. večitog derbija u dnevnom boravku

Sportski žurnal 02.11.2023
Crno-beli džoker Nemanja Nikolić otkrio da mu je gol Crvenoj zvezdi najdraži u karijeri. Dan posle trijumfa u šesnestini finala Kupa Srbije napadač Partizana Nemanja Nikolić govorio je za klupski sajt. Parni valjak juče je pobedio Jedinstvo u Ubu… »
Nikolić: Kada na gostovanjima vidimo toliki broj Grobara… (video)

Nikolić: Kada na gostovanjima vidimo toliki broj Grobara… (video)

Sportski žurnal 02.11.2023
Fudbaleri Partizana pobedili su juče na Ubu ekipu Jedinstva 1:0 u 1/16 finala Kupa Srbije. Jedini gol na utakmici postigao je Nikolić u 54. minutu. Fudbaler Partizana Nemanja Nikolić izjavio je danas da crno-beli nisu imali lak zadatak protiv… »
Nemanja Nikolić: Svaka sledeća utakmica za nas je finale

Nemanja Nikolić: Svaka sledeća utakmica za nas je finale

Sport klub 02.11.2023
Fudbaler Partizana Nemanja Nikolić rekao je da je najvažnije to što se ekipa plasirala u osminu finala Kupa Srbije i da ga raduje timski duh u ekipi. Crno-beli su u sredu na Ubu pobedili Jedinstvo sa 1:0 i plasirali se u osminu finala Kupa. Jedini gol… »
Nikolić: "Postojao je pritisak, ispadali smo u prošlosti"

Nikolić: "Postojao je pritisak, ispadali smo u prošlosti"

Sportske.net 02.11.2023
Partizan je nekako uspeo da se plasira u osminu finala Kupa Srbije pobedom protiv Jedinstva sa Uba, ali daleko od toga da je bilo lako protiv člana Prve lige Srbije. Strelac jedinog gola na utakmici Nemanja Nikolić je rekao da je najbitnije da je ekipa… »
Grobari će zbog ovoga još više voleti takija: Dao gol Zvezdi i to neće nikad da zaboravi - evo zašto!

Grobari će zbog ovoga još više voleti takija: Dao gol Zvezdi i to neće nikad da zaboravi - evo zašto!

Mondo 02.11.2023
Golgeter Partizana Nemanja Nikolić postao heroj u pobedi na utakmici Kupa Srbije, pa otkrio detalj iz karijere. Golgeter Partizana Nemanja Nikolić postao heroj u pobedi na utakmici Kupa Srbije, pa otkrio detalj iz karijere. Fudbaleri Partizana… »
"Puno nam je srce": Fudbaler Partizana sija od sreće

"Puno nam je srce": Fudbaler Partizana sija od sreće

Večernje novosti 02.11.2023
Fudbaler Partizana Nemanja Nikolić rekao je da je najvažnije to što se ekipa plasirala u osminu finala Kupa Srbije i da ga raduje timski duh u ekipi. Foto: M.Vukadinović Crno-beli su u sredu na Ubu pobedili Jedinstvo sa 1:0 i plasirali se u osminu… »
Duljaj: Doneo sam Matiću dres, a sada ga molim da mi donese dva dresa za moje sinove

Duljaj: Doneo sam Matiću dres, a sada ga molim da mi donese dva dresa za moje sinove

Sportski žurnal 02.11.2023
Želim Jedinstvu da uđe u više rang, jer klub ima odlične uslove i na čelu osobu koja to zaslužuje – Nemanju Matića - naveo je trener Partizana. Igor Duljaj, šef stručnog štaba crno-belih, izneo je utiske nakon plasmana u osminu finala Kupa… »

Vesti dana »