Povezane vesti

Nikolić nakon povratka u SNS: ,,Ne želim da komentarišem moj angažman u Zavetnicima i da me iko uvuče u blato, jer bi oni…

Nikolić nakon povratka u SNS: ,,Ne želim da komentarišem moj angažman u Zavetnicima i da me iko uvuče u blato, jer bi oni…

Jug press 02.11.2023
VRANJE Prema pisanju portala Bujanovačke narodni poslanik Zavetnika u prethodnom sazivu Narodne Skupšnine i poznati advokat iz Vranja Dragan Nikolić vratio se u Srpsku naprednu stranku (SNS) zato što je Izvršni odbor Zavetnika odlučio da Nikolić ne… »
Dragan Nikolić o povratku o SNS: Vratio sam u svoju političku porodicu da pomognem

Dragan Nikolić o povratku o SNS: Vratio sam u svoju političku porodicu da pomognem

Danas 02.11.2023
Vratio sam se kući. Vratio sam se u svoju političku porodicu“, ovako za Danas svoj povratak u Srpsku naprednu stranku objašnjava Dragan Nikolić, dojučerašnji poslanik i visoki funkcioner srpske stranke Zavetnici. Na pitanje šta je presudilo da… »
Zavetnici „izopštili“ poslanika jer nije platio letovanje, on se vratio u SNS

Zavetnici „izopštili“ poslanika jer nije platio letovanje, on se vratio u SNS

Nova 02.11.2023
Doskorašnji funkcioner i narodni poslanik Zavetnika Dragan Nikolić Nika, advokat iz Vranja, vratio se u Srpsku naprednu stranku (SNS) zato što je Izvršni odbor Zavetnika odlučio da Nikolić ne bude kandidat za narodnog poslanika, piše portal… »
Zavetnici: Nikolić prešao u SNS kad mu je rečeno da neće biti na našoj poslaničkoj listi

Zavetnici: Nikolić prešao u SNS kad mu je rečeno da neće biti na našoj poslaničkoj listi

Vranje news 02.11.2023
Dojučerašnji funkcioner i narodni poslanik Zavetnika Dragan Nikolić Nika, advokat iz Vranja, prešao je, odnosno vratio se u Srpsku naprednu stranku (SNS) zato što je Izvršni odbor Zavetnika, kažu u ovoj stranci, odlučio da Nikolić ne bude… »
Bujanovačke: Zavetnici „izopštili“ poslanika jer nije platio letovanje, on se vratio u SNS

Bujanovačke: Zavetnici „izopštili“ poslanika jer nije platio letovanje, on se vratio u SNS

N1 Info 02.11.2023
Doskorašnji funkcioner i narodni poslanik Zavetnika Dragan Nikolić Nika, advokat iz Vranja, vratio se u Srpsku naprednu stranku (SNS) zato što je Izvršni odbor Zavetnika odlučio da Nikolić ne bude kandidat za narodnog poslanika, piše portal… »
Zavetnici: Niku smo isključili zbog nedoličnog ponašanja

Zavetnici: Niku smo isključili zbog nedoličnog ponašanja

Bujanovačke 02.11.2023
Bujanovac, 2. novembar 2023. (foto arhiva) – Dojučerašnji funkcioner i narodni poslanik Zavetnika Dragan Nikolić Nika, advokat iz Vranja, prešao je (ili, bolje reći, vratio se) u Srpsku naprednu stranku (SNS) zato što je Izvršni odbor Zavetnika… »
Poslanik Zavetnika iz Vranja zvanično se vratio u Srpsku naprednu stranku

Poslanik Zavetnika iz Vranja zvanično se vratio u Srpsku naprednu stranku

Južne vesti 02.11.2023
Pre samo 9 meseci demantovao je povratak u Srpsku naprednu stranku i tražio izvinjenje predsednika Izvršnog odbora Darka Glišića, a sada je vranjski advokat Dragan Nikolić Nika, nakon raspisivanja lokalnih i parlamentarnih izbora, zvanično opet… »

Vesti dana »