Povezane vesti

Davor Dragičević: Znam ko mi je ubio dete, uskoro će početi hapšenja najviših funkcionera RS

Davor Dragičević: Znam ko mi je ubio dete, uskoro će početi hapšenja najviših funkcionera RS

Danas 02.11.2023
Tužilaštvo BiH preduzelo je konkretne korake u slučaju „David Dragičević“. Naime, u skorije vreme bi trebalo da budu uhapšena lica osumnjičena u ovom slučaju. Kako je u intervjuu za portal N1 rekao Davor Dragičević, Davidov otac, uskoro… »
"Znam ko je ubio moje: Dete!" Davor Dragičević očekuje hapšenje ubica sina Davida: "Imenom i prezimenom sam ih prozvao za…

"Znam ko je ubio moje: Dete!" Davor Dragičević očekuje hapšenje ubica sina Davida: "Imenom i prezimenom sam ih prozvao za…

Blic 02.11.2023
Tužilaštvo Bosne i Hercegovine privodi kraju istragu u slučaju ubistva Davida Dragičevića, a u narednim danima bi trebalo da uslede i konkretna hapšenja. Davor Dragičević, otac Davida, potvrdio je u razgovoru za medije da bi uskoro mogli… »
Uskoro hapšenja zbog ubistva Davida Dragičevića: Tužilaštvo privodi kraju istragu zločina koji je potresao Banja Luku

Uskoro hapšenja zbog ubistva Davida Dragičevića: Tužilaštvo privodi kraju istragu zločina koji je potresao Banja Luku

Blic 02.11.2023
U narednim danima očekuju hapšenja osumnjičenih koji se dovode u vezu sa ubistvom Davida Dragičevića. Hapšenja bi trebala biti izvršena na području Banjaluke, piše Srpskainfo. Tužilaštvo BiH preuzelo je istragu ubistva mladića od Okružnog… »

Vesti dana »