Povezane vesti

SNS reaguje na prozivke iz GG Za Leskovca Zajedno, kažu da su oni uradili sve ono što se plaća od novca svih građana

SNS reaguje na prozivke iz GG Za Leskovca Zajedno, kažu da su oni uradili sve ono što se plaća od novca svih građana

Jug press 02.11.2023
LESKOVAC Grad Leskovac posvećeno i istrajno brine o svim segmentima obrazovanja i to dokazuje nizom mera koje nisu privremenog karaktera, već kada jednom postanu deo budžeta u narednim godinama se za njih povećavaju sredstva, saopštio je leskovački… »
Cakić: Nema pare za osnovce kad mi tražimo a ima kad dođu izbori

Cakić: Nema pare za osnovce kad mi tražimo a ima kad dođu izbori

Jug press 02.11.2023
LESKOVAC Nebojša Cakić podsetio je danas da je odbornička Grupe građana „Za Leskovac zajedno“ prošle godine podnela inicijativu da se svim osnovcima u Leskovcu, po uzoru na Beograd, da novac za nabavku udžbenika. „Ova naša inicijativa nije… »
Leskovac: Politički dueli saopštenjima i konferencijama – SNS odgovara Cakiću

Leskovac: Politički dueli saopštenjima i konferencijama – SNS odgovara Cakiću

Jugmedia 02.11.2023
Gradski odbor Srpske napredne stranke Leskovac izdao je danas saopštenje kao odgovor GG Za Leskovac – zajedno, sa pres konferencije gde je čelnik tog udruženja Nebojša Cakić optužio SNS da iznenadnom odlukom o besplatnim udžbenicima za sve… »
Naprednjačka strana priče o naknadi za đačke udžbenike koja se isplaćuje iz budžeta svih poreskih obaveznika

Naprednjačka strana priče o naknadi za đačke udžbenike koja se isplaćuje iz budžeta svih poreskih obaveznika

Rešetka 02.11.2023
Nakon što je opozicioni narodni poslanik Nebojša Cakić danas izrazio sumnju da je odluka o finasiranju udžbenika svih osnovaca u Leskovcu doneta isključivo zbog predstojećih izobra, iz Gradskog odbora Srpske napredne stranke prosleđeno je… »
Cakić: Kada smo mi tražili, vlast u Leskovcu je tvrdila da nema novca za besplatne udžbenike, sada pred izbore daju šakom i…

Cakić: Kada smo mi tražili, vlast u Leskovcu je tvrdila da nema novca za besplatne udžbenike, sada pred izbore daju šakom i…

Jugmedia 02.11.2023
Donedavni narodni poslanik i šef odborničke opozicione grupe GG Za Leskovac – zajedno Nebojša Cakić, otužio je danas valadajuću SNS u ovom gradu da je novac za bespaltne udžbenike obezbedila uoči izbora, a odbijala skoro dve godine njihove… »
Novac za đačke udžbenike kao mito pred glasanje?

Novac za đačke udžbenike kao mito pred glasanje?

Rešetka 02.11.2023
Odluka o finasiranju udžbenika svih osnovaca u Leskovcu doneta je isključivo zbog predstojećih izobra, mišljenja je opozicioni narodni poslanik Nebojša Cakić. On je na današnjoj konferenciji za novinare Grupe građana “Za Leskovac – Zajedno”… »

Vesti dana »