Povezane vesti

Mirotić: "Patrijarha Porfirija nikada nisam sreo"

Mirotić: "Patrijarha Porfirija nikada nisam sreo"

Sportske.net 02.11.2023
Svašta smo letos čitali o razlozima zbog kojih Nikola Mirotić nije postao košarkaš Partizana, a to je navodno bila gotova stvar. Trener Partizana Željko Obradović je nedavno rekao da je Mirotić imao pozive iz "politike i crkve", zbog kojih je… »
Mirotić se oglasio zbog klevetanja patrijarha Porfirija: „Sa njim se nisam ni sreo ni komunicirao, nadam se da hoću“

Mirotić se oglasio zbog klevetanja patrijarha Porfirija: „Sa njim se nisam ni sreo ni komunicirao, nadam se da hoću“

Nova 02.11.2023
Stao na put pričama. Nikola Mirotić, košarkaš Olimpije iz Milana, oglasio se povodom navoda da je nakon uticaja iz Srpske pravoslavne crkve odlučio da ne pojača Partizan. Mirotić je tim povodom objavio poruku u kojoj je odlučio da stane na put tim… »
Mirotić konačno objasnio zašto nije prešao u Partizan: Za moju porodicu sigurnije da ne igram u Srbiji, žao mi je što se…

Mirotić konačno objasnio zašto nije prešao u Partizan: Za moju porodicu sigurnije da ne igram u Srbiji, žao mi je što se…

Danas 02.11.2023
Najzanimljivija tema letošnjeg košarkaškog prelaznog roka bila je eventualni prelazak Nikole Mirotića u Partizan, a crnogorski košarkaš demantovao je danas da je patrijarh SPC Porfirije uticao na njegovu odluku da ne dođe u klub iz Humske… »
Nikola Mirotić morao da se oglasi! Da li ga je patrijarh zvao zbog Partizana? Evo šta kaže košarkaš!

Nikola Mirotić morao da se oglasi! Da li ga je patrijarh zvao zbog Partizana? Evo šta kaže košarkaš!

Mondo 02.11.2023
Poznati košarkaš stavio tačku na spekulacije. Poznati košarkaš stavio tačku na spekulacije. Čuveni košarkaš Nikola Mirotić oglasio se na društvenim mrežama i demantovao da je ikad sreo patrijarha Porfirija i da je bilo kada komunicirao sa… »
Mirotić se oglasio zbog Grobara i Porfirija: "Želim da razobličim klevetu kojom se nanosi šteta našoj crkvi"

Mirotić se oglasio zbog Grobara i Porfirija: "Želim da razobličim klevetu kojom se nanosi šteta našoj crkvi"

Telegraf 02.11.2023
Košarkaš Armanija stavio tačku na glasine. Košarkaš Armanija Nikola Mirotić oglasio se putem Instagrama jer je želeo da razobliči klevetu kojom se nanosi šteta Srpskoj pravoslavnoj crkvi. Povod za to su poruke koje su Grobari počeli da šalju na… »
Mirotić reagovao na „klevete“: Nikad nisam sreo patrijarha

Mirotić reagovao na „klevete“: Nikad nisam sreo patrijarha

Sport klub 02.11.2023
"Reći ću vam tačno kako je on meni rekao. Nije izgovorio nijedno ime, ali mi je rekao da je dobio pozive iz politike i iz crkve", izjavio je Željko Obradović početkom oktobra u intervjuu za "Nedeljnik", navodeći razloge zbog kojih letos, ipak, nije… »
Mirotić: Nikada nisam kontaktirao sa patrijarhom Porfirijem, želim da ga upoznam

Mirotić: Nikada nisam kontaktirao sa patrijarhom Porfirijem, želim da ga upoznam

Večernje novosti 02.11.2023
Nikola Mirotić košarkaš Olimpije Milano i nesuđeno pojačanje crno-belih na Instagramu je objavio kratko saopštenje. Foto: EPA-EFE/Leonhard Simon - Želeći da razobličim klevetu kojom se želi naneti šteta našoj Svetoj Crkvi i njenom patrijarhu… »

Vesti dana »