Povezane vesti

Trudio sam se da smirim svoju ženu: Petar Mitić otvorio dušu - Nećemo da se lažemo da je sve idealno, evo sada ću vam…

Trudio sam se da smirim svoju ženu: Petar Mitić otvorio dušu - Nećemo da se lažemo da je sve idealno, evo sada ću vam…

Story 02.11.2023
Petar Mitić i Ivana Pavković o svađama između četiri zida retko govore, ali i oni se, kao i svi drugi parovi, nekada ne slažu. Oboje mnogo rade na tome da njihov brak bude stabilan i jak i trude se da uvek i o svemu razgovaraju. Kao roditelji troje… »
"Nećemo da se lažemo da je sve idealno": Petar Mitić progovorio o svađi sa Ivanom Pavković

"Nećemo da se lažemo da je sve idealno": Petar Mitić progovorio o svađi sa Ivanom Pavković

Večernje novosti 02.11.2023
IAKO već godinama uživaju u skladnom braku, kao i u svakom zdravom odnosu pojave se trzavice, a sada je rekao sve Petar Mitić o svađi sa Ivanom Pavković. Foto: Peintskrin/Instagram/ivanapavkovic Estardno bračni par je otkrio kako prevazilazi svađe… »
"Nećemo da se lažemo da je sve idealno": Petar Mitić progovorio o svađi sa Ivanom Pavković

"Nećemo da se lažemo da je sve idealno": Petar Mitić progovorio o svađi sa Ivanom Pavković

Blic 02.11.2023
Ivana Pavković i Petar Mitić važe za jedan od najskladnijih parova na estradi, a iako deluje da je sve idealno u njihovom braku, priznaje da često imaju trzavice. - U našem slučaju ja uvek kažem, samo dogovor kuću gradi, pa i vezu, pa i brak… »

Vesti dana »