Povezane vesti

Kad je teško – Teo: Kako je Miloš Teodosić od košarkaša kojeg su „pojele godine“ postao nosilac igre Crvene zvezde

Kad je teško – Teo: Kako je Miloš Teodosić od košarkaša kojeg su „pojele godine“ postao nosilac igre Crvene zvezde

Danas 03.11.2023
Možda i najbolji srpski plejmejker svih vremena u trijumfu nad minhenskim Bajernom (74:68) podsetio na svoja najkvalitetnija izdanja u moskovskom CSKA i reprezentaciji Srbije. Posle dve teške lekcije dobijene od Partizana u večitim derbijima… »
"Dnevnikovo" pitanje sferopulosu Svestan sam da nije u najboljoj formi

"Dnevnikovo" pitanje sferopulosu Svestan sam da nije u najboljoj formi

Dnevnik 03.11.2023
Malo je falilo da košarkaši Crvene zvezde ponovo pognutih glava napuste evroligaški okršaj, ali je ekipa Joanisa Sferopulosa uspela da preokrene minus 13 u trećoj deonici i na kraju savlada Bajern u šestom kolu elitnog takmičenja. Najzaslužniji za… »
Magija miloša Teodosića: Plejmejker crveno-belih uradio nešto što nijednom košarkašu Zvezde nije pošlo za rukom više od…

Magija miloša Teodosića: Plejmejker crveno-belih uradio nešto što nijednom košarkašu Zvezde nije pošlo za rukom više od…

Večernje novosti 03.11.2023
Crvena zvezda je pobedila Bajern u okviru 6. kola Evrolige sa 74:68, a Miloš Teodosić je odigrao najbolju partiju od kad je stigao u redove crveno-belih. FOTO: M. Vukadinović Prekaljeni plejmejker zabeležio je dabl-dabl – 16 poena i 11 asistencija i… »
Odahnuo i sferopulos: "Ova pobeda pripada igračima, dali su srce i borili se do kraja"

Odahnuo i sferopulos: "Ova pobeda pripada igračima, dali su srce i borili se do kraja"

Večernje novosti 03.11.2023
EVROLIGAŠKI prvenac za novog trenera Zvezde Janisa Sferopulosa, koji je posle meča izgledao kao da mu je sa srca pao veliki kamen. M. Vukadinović - Čestitam igračima, ova pobeda pripada njima. Dali su srce, uložili ogroman trud, borili se do kraja… »
Plej zvezde progovorio o pojačanju Partizana! Jago srušio Bajern, pa spomenuo centra: "Čekam ga..."

Plej zvezde progovorio o pojačanju Partizana! Jago srušio Bajern, pa spomenuo centra: "Čekam ga..."

Mondo 03.11.2023
Jago dos Santos posle pobede protiv Bajerna pričao je i o Brunu Kaboklu, potencijalnom pojačanju Partizana. Jago dos Santos posle pobede protiv Bajerna pričao je i o Brunu Kaboklu, potencijalnom pojačanju Partizana. Jago dos Santos (24) kupio je srca… »
"Pomozite mi da nađem tog dečaka": Kakav potez Zvezdinog junaka, gore društvene mreže

"Pomozite mi da nađem tog dečaka": Kakav potez Zvezdinog junaka, gore društvene mreže

Večernje novosti 03.11.2023
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su sinoć na svom parketu Bajern sa 74:68 (12:19, 21:26, 20:24, 21:9), u meču šestog kola Evrolige. FOTO: M. Vukadinović Zvezdu je do pobede predvodio Miloš Teodosić sa 16 poena i 11 asistencija, a pratili su ga… »
Ovo sigurno niste znali o milošu teodosiću: Postao heroj Zvezdine pobede, a pre 13 godina...

Ovo sigurno niste znali o milošu teodosiću: Postao heroj Zvezdine pobede, a pre 13 godina...

Mondo 03.11.2023
Nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije Miloš Teodosić na početku karijere dobio priznanje koje sada zvuči nestvarno. Nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije Miloš Teodosić na početku karijere dobio priznanje koje sada zvuči nestvarno… »
Trener Zvezde posle pobede nad Bajernom: Čuo sam da navijači zvižde Nejpiru, ali je bilo i aplauza

Trener Zvezde posle pobede nad Bajernom: Čuo sam da navijači zvižde Nejpiru, ali je bilo i aplauza

Danas 03.11.2023
Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je posle utakmice u kojoj je njegov tim pobedio Bajern (74:68) u 6. kolu Evrolige ds je za trijumf crveno-belih najzaslužmija bila dobra igra njegovog tims u odbrani. – Veoma sa srećan zbog pobede, jer su… »
Zvezda pobedila Bajern u „Areni“, Teodosič i Jago nosili crveno-bele do važnog trijumfa

Zvezda pobedila Bajern u „Areni“, Teodosič i Jago nosili crveno-bele do važnog trijumfa

Danas 03.11.2023
Košarkaši Crvene zvezde zabeležili su drugu pobedu u ovosezonskoj Evroligi pošto su u duelu 6. kola na svom parketu pobedili Bajern sa 74:68. Ujedno, ovo je bila i prva pobeda u ovom takmičenju za Janosa Sferopulosa, koji je pre desetak dana preuzeo… »
''Godine su ga stigle, ali on je pobednik'' Pablo Laso biranim rečima o Milošu Teodosiću

''Godine su ga stigle, ali on je pobednik'' Pablo Laso biranim rečima o Milošu Teodosiću

Večernje novosti 02.11.2023
Košarkaši Crvene zvezde su u okviru šestog kola Evrolige na svom terenu savladali Bajern iz Mihnena sa 74:68 (12:19, 21:16, 20:24, 21:9) a trener gostujuće ekipe Pablo Laso čestitao je crveno-belima na pobedi a dotakao se i partije Miloša… »
''Ova pobeda ide njima'' Sferopulos otkrio ko je najzaslužniji za trijumf Crvene zvezde

''Ova pobeda ide njima'' Sferopulos otkrio ko je najzaslužniji za trijumf Crvene zvezde

Večernje novosti 02.11.2023
Košarkaši Crvene zvezde su u okviru šestog kola Evrolige na svom terenu savladali Bajern iz Mihnena sa 74:68 (12:19, 21:16, 20:24, 21:9). FOTO: M. Vukadinović Konačno je Zvezda pobedila važan meč sa novim trenerom Janisom Sferopulosom. - Veoma sa… »
''Ovo je pobeda za sferopulosa'' Heroj Zvezde, Jago Dos Santos jasan nakon meča sa Bajernom

''Ovo je pobeda za sferopulosa'' Heroj Zvezde, Jago Dos Santos jasan nakon meča sa Bajernom

Večernje novosti 02.11.2023
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Bajern u Beogradu rezultatom 74:68 u utakmici šestog kola Evrolige. Screenshot / EuroleagueTV Fenomenalnu partiju pružio je Jago Dos Santos, a nakon meča izjavio je da je pobedu posvetio treneru. - Srećan sam zbog… »

Vesti dana »