Povezane vesti

Đukanović O orkestriranom napadu na Vučića: Najprljavija antisrpska kampanja

Đukanović O orkestriranom napadu na Vučića: Najprljavija antisrpska kampanja

Večernje novosti 03.11.2023
ADVOKAT Vladimir Đukanović odgovorio je Draganu Đilasu i Draganu Šolaku na propagandni film upućen protiv porodice predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Foto P. Milošević - Politika TV NDH 1 i NOVA SS. Najprljavija antisrpska kampanja - poručio… »
KO je nosilac liste DRAGANA ĐILASA - Miroslav Aleksić?

KO je nosilac liste DRAGANA ĐILASA - Miroslav Aleksić?

Večernje novosti 03.11.2023
MADA uvek ističu kako će, kad oni dođu na vlast, Srbijom upravljati najobrazovaniji, najpametniji i najsposobniji, nosilac Đilasove liste "Srbija protiv nasilja" - Miroslav Aleksić je sve suprotno od toga. Foto: Tnjiter/@LaziDetektor KO JE NOSILAC… »
SNS Kragujevac: Gnusne laži i uvrede na račun predsednika Aleksandra Vučića

SNS Kragujevac: Gnusne laži i uvrede na račun predsednika Aleksandra Vučića

iKragujevac 03.11.2023
Gradski odbor Srpske napredne stranke Kragujevac na čelu sa članom Predsedništva i poverenikom GO Nikolom Dašićem smatra nedopustivim emitovanje filma na tajkunskim Šolakovim, koji je ništa drugo do gnusne laži i uvrede na račun predsednika… »
Organizovana haranga na Vučića Predsednik na tv Pink: To su uradili ljudi sa liste "Srbija protiv nasilja"

Organizovana haranga na Vučića Predsednik na tv Pink: To su uradili ljudi sa liste "Srbija protiv nasilja"

Večernje novosti 03.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić bio je gost Nacionalnog dnevnika na TV Pink. Foto: Printskrin/Pink tv - Danas je pola godine od stravične tragedije najpre u školi "Vladislav Ribnikar", a dan kasnije u Doboni i Orašju - podsetio je Vučić i… »
SNS Kragujevac: Gnusne laži i uvrede na račun predsednika Vučića

SNS Kragujevac: Gnusne laži i uvrede na račun predsednika Vučića

RTK 03.11.2023
Povodom emitovanja medijskih sadržaja na pojedinim medijima o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, saopštenjem za javnost oglasila se i SNS u Kragujevcu. „Gradski odbor Srpske napredne stranke na čelu sa članom Predsedništva i poverenikom GO… »
Vučić: Napadi na moju porodicu su napadi i na svaku srpsku porodicu

Vučić: Napadi na moju porodicu su napadi i na svaku srpsku porodicu

RTK 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je predizborna kampanja počela brutalnim uvredama i napadima na njegovu porodicu i istakao da su to napadi i na svaku srpsku porodicu. „Poštovani građani, kada sam raspisao izbore, zamolio sam… »
Terzić poručio: Đilas se javno zalagao za iseljavanje Srba sa KiM

Terzić poručio: Đilas se javno zalagao za iseljavanje Srba sa KiM

Večernje novosti 03.11.2023
MILOŠ Terzić, član Predsedništva Srpske napredne stranke, kaže kako su Dragan Šolak i Dragan Đilas svesni da je "Aleksandar Vučić najveća prepreka nezavisnosti lažne države" te da zato nije strana saradnja sa antisrbima i drugim lobistima… »
Vučić objavio snimak sa ocem: Predsednik prvi put u javnosti nakon brutalne kampanje koja se vodi protiv njega i njegove…

Vučić objavio snimak sa ocem: Predsednik prvi put u javnosti nakon brutalne kampanje koja se vodi protiv njega i njegove…

Večernje novosti 03.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić podelio je na društvenoj mreži Instagram video sa svojim ocem. Foto: Instagram/buducnostsrbijeav - Ponosan sam na svog oca! - napisao je predsednik u opisu objave. A post shared by Aleksandar Vučić… »
Moj otac je Anđelko! Vučić: Ponosan sam na njega i na svoju majku (video)

Moj otac je Anđelko! Vučić: Ponosan sam na njega i na svoju majku (video)

Večernje novosti 03.11.2023
U NAJNOVIJEM videu na svom Instagram nalogu, predsednik Aleksandar Vučić predstavio je svog oca Anđelka. Foto: Instagram/buducnostsrbijeav Predsednik je istakao da je ponosan na svoje roditelje, oca i majku. - Ja sam ponosan na svog oca. Mnogo je bolji… »
"Ima li kraj bolesnoj kampanji Đilasa i Šolaka" Jovanov: Najogavniji propagandni film protiv Vučića, Gebels da im pozavidi…

"Ima li kraj bolesnoj kampanji Đilasa i Šolaka" Jovanov: Najogavniji propagandni film protiv Vučića, Gebels da im pozavidi…

Večernje novosti 02.11.2023
ČLAN Predsedništva Srpske naprdne stranke, Milenko Jovanov, odgovorio je Draganu Đilasu i Draganu Šolaku na propagandni film upućen protiv porodice predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Foto Tanjug - Najpre puste najogavniji propagandni film protiv… »

Vesti dana »