Povezane vesti
Tu je, nije nestala Korona i dalje hara Srbijom evo u šta je mutirala i koji su simptomi
Dnevnik 03.11.2023
Iako je u poslednjih sedam dana broj obolelih od korona virusa u blagom padu, aktuelni soj „eris“ ne pokazuje znake velikog popuštanja. Prema nedeljnom izveštaju, virus je dijagnostikovan kod 3.862 ljudi od 18.483 testiranih, za razliku od prošle… »
Na ove simptome sada obratite pažnju: Infektolog sa VMA za Telegraf o koroni, rizičnim grupama i mutacijama
Telegraf 03.11.2023
Trenutno je aktuelan soj "Eris", a kako objašnjavaju lekari, simptomi se ne razlikuju puno od prethodnog. U poslednjih sedam dana broj obolelih od korona virusa je u blagom padu, pokazuje najnoviji izveštaj objavljen na sajtu covid19.rs. Prema nedeljnom… »
Vesti dana »
"Dobar dan za Kinu i Rusiju" Kalas o Trampovim carinama koje prete evropskim zemljama: "Možemo ovo da rešimo unutar NATO"
Blic pre 5 satijoš 4 povezane
Danas nas očekuje maglovito jutro, uz sunčane intervale u toku dana
Glas Zapadne Srbije pre 9 minutajoš 2 povezane
Španija sigurna protiv Austrije, Srbiji neophodan trijumf protiv Nemačke
Danas pre 4 satijoš 3 povezane




