Povezane vesti

Milica Pavlović oplela po kolegi Aci Lukasu!

Milica Pavlović oplela po kolegi Aci Lukasu!

Svet plus 03.11.2023
Pevačica Milica Pavlović oplela po kolegi Aci Lukasu sa kojim više nije u dobrim odnosima i kako kaže nada se da nikome više neće uraditi ono što je uradio njoj. Posle dueta "Kidaš me" Milica Pavlović i Aca Lukas prekinuli su prijateljski kontakt… »
"Nadam se da nikom neće uraditi ono što je meni!" Milica Pavlović oplela po Lukasu - odmah stigao odgovor!

"Nadam se da nikom neće uraditi ono što je meni!" Milica Pavlović oplela po Lukasu - odmah stigao odgovor!

Mondo 03.11.2023
Milica Pavlović oplela po kolegi Aci Lukasu sa kojim već neko vreme nije u dobrim odnosima. Milica Pavlović oplela po kolegi Aci Lukasu sa kojim već neko vreme nije u dobrim odnosima. Nakon velikog uspeha duetske numere "Kidaš me" koju su zajedno… »
"Nadam se da nikome neće uraditi ono što je meni" Milica Pavlović ljuta na Lukasa, a evo šta su joj poručili iz Acinog…

"Nadam se da nikome neće uraditi ono što je meni" Milica Pavlović ljuta na Lukasa, a evo šta su joj poručili iz Acinog…

Kurir 03.11.2023
Milica Pavlović i Aca Lukas snimili su duet "Kidaš me" koji je imao mnogo uspeha, a onda su se iznenada posvađali i prekinuli kontakt. O svađi sa Lukasom, Ognjen Amidžić pitao je Milicu u svojoj emisiji, a ona je samo kratko prokomentarisala. -… »
"Nadam se da nikome neće uraditi ono što je meni": Milica Pavlović prekinula svaki kontakt sa Acom Lukasom

"Nadam se da nikome neće uraditi ono što je meni": Milica Pavlović prekinula svaki kontakt sa Acom Lukasom

Blic 02.11.2023
Milica Pavlović i Aca Lukas zajedno su snimili duet za pesmu "Kidaš me", međutim, nakon saradnje njihovi odnosi su zahladneli, te danas nemaju apsolutno nikakav kontakt. Milica Pavlović na ovu temu progovorila je u emisiji "Amidži šou". - Nadam se… »

Vesti dana »