Povezane vesti

Žestok odgovor iz Srbije povodom skandala u Hrvatskoj: „Ovo što radi Croatia Records je sramotno“

Žestok odgovor iz Srbije povodom skandala u Hrvatskoj: „Ovo što radi Croatia Records je sramotno“

Nova 03.11.2023
Mirko Ćajić, iz firme Connect Network doo Beograd, oglasio se ponovo nakon što je Želimir Babogredac, direktor najveće hrvatske diskografske kuće Croatia Records, rekao kako Mirko nije "legitimni zastupnik porodice" Tome Zdravkovića. „Ovo što… »
"Ovo što radi "Croatia Records" je sramotno" Žestok odgovor iz Srbije povodom skandala u Hrvatskoj: "Mi smo nosioci prava za…

"Ovo što radi "Croatia Records" je sramotno" Žestok odgovor iz Srbije povodom skandala u Hrvatskoj: "Mi smo nosioci prava za…

Blic 03.11.2023
Muzički kanal diskografske kuće "Croatia Records" ugašen je, a kako se navodi, u pitanju je kršenje autorskih prava. Tim povodom se sada oglasio Mirko Ćajić u ime firme "Connect Network" sa središtem u Beogradu, koja se bavi zaštitom autorskih… »
Žestok odgovor iz Srbije povodom skandala u Hrvatskoj: Ovo što radi Croatia Records je sramno! Mi smo nosioci prava Tominih…

Žestok odgovor iz Srbije povodom skandala u Hrvatskoj: Ovo što radi Croatia Records je sramno! Mi smo nosioci prava Tominih…

Kurir 03.11.2023
Mirko Ćajić, iz firme Connect Network doo Beograd, oglasio se ponovo nakon što je Želimir Babogredac, direktor najveće hrvatske diskografske kuće Croatia Records, rekao kako Mirko nije "legitimni zastupnik porodice" Tome Zdravkovića. - Ovo što… »

Vesti dana »