Povezane vesti

Moj otac je Anđelko i volim ga beskrajno! Snažna poruka predsednika: Sačuvaćemo porodice i Srbiju od vas progonitelja…

Moj otac je Anđelko i volim ga beskrajno! Snažna poruka predsednika: Sačuvaćemo porodice i Srbiju od vas progonitelja…

Kurir 03.11.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić oglasio se putem svog zvaničnog Instagram naloga o najbrutalnijim napadima usmerenim ka članovima njegove porodice i njemu. Naime, predsednik Vučić objavio je snimak na kojem se obraća građanima Srbije… »
Predsednik Vučić se obratio javnosti sa svojim ocem Anđelkom: Nisu napali samo moju porodicu, žele da unište sve srpske…

Predsednik Vučić se obratio javnosti sa svojim ocem Anđelkom: Nisu napali samo moju porodicu, žele da unište sve srpske…

Politika 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti video porukom na društvenoj mreži Instagram. Vučić se građanima obratio sa svojim ocem Anđelkom, a povod je bio sramotno pisanje tabloida koji rade za stranke bivšeg režima u kojem se napada… »
Vučić o kampanji brutalnim uvredama: Napadi na moju porodicu su napadi i na svaku srpsku porodicu

Vučić o kampanji brutalnim uvredama: Napadi na moju porodicu su napadi i na svaku srpsku porodicu

Dnevnik 03.11.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je predizborna kampanja počela brutalnim uvredama i napadima na njegovu porodicu i istakao da su to napadi i na svaku srpsku porodicu. "Poštovani građani, kada sam raspisao izbore… »
„Đubrad najveća! Platićete za ovo“: Ministar Tomislav Momirović otvoreno preti novinarima Danasa

„Đubrad najveća! Platićete za ovo“: Ministar Tomislav Momirović otvoreno preti novinarima Danasa

Nova 03.11.2023
Orkestriranom napadu naprednjaka na list "Danas" pridružio se i ministar trgovine Tomislav Momirović, koji je pored niza uvreda izrekao i pretnju. "Đubrad jedna! Platićete za ovo“, napisao je Momirović na društvenim mrežama obraćajući se… »
Vučić: Napadi na moju porodicu su napadi i na svaku srpsku porodicu (VIDEO)

Vučić: Napadi na moju porodicu su napadi i na svaku srpsku porodicu (VIDEO)

RTV 03.11.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je predizborna kampanja počela brutalnim uvredama i napadima na njegovu porodicu i istakao da su to napadi i na svaku srpsku porodicu. "Poštovani građani, kada sam raspisao izbore… »
"Moj otac je anđelko, volim ga beskrajno": Vučić objavio snimak na kome su njih dvojica, evo šta je rekao (video)

"Moj otac je anđelko, volim ga beskrajno": Vučić objavio snimak na kome su njih dvojica, evo šta je rekao (video)

Blic 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je na Instagramu video sa svojim ocem. - Ponosan sam na svog oca! - napisao je Vučić. U video poruci rekao je da je, kada je raspisivao izbore, zamolio sve političke aktere da učestvuju u fer utakmici i da… »
Vučić: Još jedanput vam kažem, moj otac je Anđelko (VIDEO)

Vučić: Još jedanput vam kažem, moj otac je Anđelko (VIDEO)

Danas 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poslednji je u nizu političara na vlasti koji se obratio javnosti povodom teksta u Danasu, učitavajući nam ono što nikada nismo tvrdili – da je Fahri Musliu njegov otac. Sam Vučić ga je pomenuo gostujući na… »
Predsednik Vučić objavio snimak sa ocem: Oni koji su pokušali da napadnu moju, napali su svaku srpsku porodicu

Predsednik Vučić objavio snimak sa ocem: Oni koji su pokušali da napadnu moju, napali su svaku srpsku porodicu

Telegraf 03.11.2023
Još jedanput da vam kažem moj otac je Anđelko, ja ga volim beskrajno i sačuvaćemo sve porodice u Srbiji i sačuvaćemo Srbiju od vas neodgovornih, od vas gonitelja, od vas koji biste da srušite sve što jeova zemlja napravila, rekao je predsednik… »

Vesti dana »