Povezane vesti

Petrović: Ostavka Vulina je ustupak Vučića Americi i Zapadu

Petrović: Ostavka Vulina je ustupak Vučića Americi i Zapadu

Glas Amerike 03.11.2023
BEOGRAD — Ostavka Aleksandra Vulina na mesto direktora Bezbednosno-informativne agencije bi u najkraćem mogla da se opiše kao očekivano iznenađenje – ako je suditi po prvim reakcijama u Srbiji taj potez su mnogi očekivali još onog trenutka kada… »
Vučić: Vulin nije bio ruski agent, pritisci od kako je stupio na funkciju

Vučić: Vulin nije bio ruski agent, pritisci od kako je stupio na funkciju

N1 Info 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je kako Aleksandar Vulin "nije bio ruski agent" i dodao da mu se "zahvaljuje na doprinosu u očuvanju bezbednosti Srbije i tome da da naša zemlja bude samostalna i nezavisna". „Za mene nije jednostavno da… »
Vučić o ostavci direktora BIA: Vulin odlično zna kakve su posledice bile ili kakve bi mogle da budu

Vučić o ostavci direktora BIA: Vulin odlično zna kakve su posledice bile ili kakve bi mogle da budu

Sputnik 03.11.2023
Predsednik Srbije Srbije Aleksandar Vučić izjavio je povodom ostavke direktora BIA Aleksandra Vulina da su svakako postojali pritisci od početka od kada je on postavljen na tu dužnost. Vulin odlično zna kako se to kreće i kakve su posledice i bile… »
Vučić o ostavci Vulina: Razumem njegovu reakciju, postojali su pritisci, nikada nije bio ruski agent

Vučić o ostavci Vulina: Razumem njegovu reakciju, postojali su pritisci, nikada nije bio ruski agent

Radio 021 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da razume reakciju Aleksandra Vulina koji je podneo ostavku na mesto direktora Bezbednosno-informativne agencije. Dodao je da je od prvog dana kada je došao na tu funkciju bilo pritisaka. "Aleksandar… »
Vučić o vulinovoj ostavci na mesto direktora BIA

Vučić o vulinovoj ostavci na mesto direktora BIA

Večernje novosti 03.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je u Dnevniku na TV Pink ostavku Aleksandra Vulina sa mesta direktora BIA. Foto: Z. J. Mačak - Za mene to nije jednostavno da komentarišem, Vulin mi je i drug i neko sa kim sam proveo mnogo vremena… »

Vesti dana »

(Video) Grad tukao okolinu Požarevca Snimak šokirao sve

(Video) Grad tukao okolinu Požarevca Snimak šokirao sve

Dnevnik pre 3 satajoš 45 povezanih
Stigla reakcija Amerike: Ovo je znak nade

Stigla reakcija Amerike: Ovo je znak nade

B92 pre 1 satjoš 25 povezanih
Borite se i pobedite ih sve

Borite se i pobedite ih sve

Politika pre 28 minutajoš 24 povezane