Povezane vesti

Prvi put u javnosti posle svadbe! Sin i snaja Ace Lukasa stigli na crveni tepih, svi pogledi uprti u lepu Anu (FOTO)

Prvi put u javnosti posle svadbe! Sin i snaja Ace Lukasa stigli na crveni tepih, svi pogledi uprti u lepu Anu (FOTO)

Story 03.11.2023
Večeras se u „Štark areni” održava premijera filma „Pokidan” snimljenog po motivima iz života Ace Lukasa. Nakon projekcije, publiku očekuje spektakularan koncert, a zvanice su dočekane na crvenom tepihu. Sin i snaja Ace Lukasa među prvima… »
Ovako se poštuje očuh! Sofija Šašić se pojavila na premijeri Ace Lukasa, svi komentarišu šta je obukla (FOTO)

Ovako se poštuje očuh! Sofija Šašić se pojavila na premijeri Ace Lukasa, svi komentarišu šta je obukla (FOTO)

Story 03.11.2023
Sofija Šašić i Aca Lukas zadržali su korektne odnose i nakon razvoda Ace i Sonje. Deset godina Sofiji je bio zamena za očinsku figuru i ćerka Željka Šašića i Sonje Vuksanović ne krije da se sa njim svakodnevno čuje i ima savršen odnos. Sada… »
Plavuša zasenila popularnog folkera: Došao na premijeru sa suprugom - "Pišem knjigu, snimaću i film"

Plavuša zasenila popularnog folkera: Došao na premijeru sa suprugom - "Pišem knjigu, snimaću i film"

Mondo 03.11.2023
Dado Polumenta na premijeri filma o Aci Lukasu. Dado Polumenta na premijeri filma o Aci Lukasu Večeras se u Štark Areni održava premijerno prikazivanje prvog filma trilogije po životu Ace Lukasa, "Pokidan", a odmah nakon filma od 21h počinje i njegov… »
(Video) "eto zbog čega moj sin ne glumi": Aca Lukas na premijeri filma o svom životu: Otkrio i šta se desilo tačno u ponoć

(Video) "eto zbog čega moj sin ne glumi": Aca Lukas na premijeri filma o svom životu: Otkrio i šta se desilo tačno u ponoć

Blic 03.11.2023
Večeras se održava premijera filma po motivima iz života pevača Ace Lukasa pod nazivom "Pokidan", a kako bi mu pružili podršku, na ovom događaju pojavile su se brojne poznate ličnosti, ali i porodica. Lukas koji nakon filma drži koncert u Štark… »
Dado Polumenta stigao na film o aci lukasu! Došao sa suprugom, imaju velika očekivanja, žele da bude emotivno kao i u "Tomi"

Dado Polumenta stigao na film o aci lukasu! Došao sa suprugom, imaju velika očekivanja, žele da bude emotivno kao i u "Tomi"

Kurir 03.11.2023
Dado Polumenta stigao je u pratnji svoje supruge i otkrio koliko poštuje Lukasa. Pričao je o tome koliko voli njegove pesme, ali i da očekuje da sve bude emotivno kao u filmu o Tomi. - Znam sve Acine pesme bio sam više puta na njegovim nastupima i… »
"Imam tremu" Prva izjava Ace Lukasa pred večerašnju premijeru, otkrio šta se desilo tačno u ponoć, skočila je na njega…

"Imam tremu" Prva izjava Ace Lukasa pred večerašnju premijeru, otkrio šta se desilo tačno u ponoć, skočila je na njega…

Kurir 03.11.2023
Aca Lukas stao je pred medije tik pred početak premijere filma i otkrio kako se oseća ko mu je prvi čestitao rođendan kao i šta će posle svega što je postigao u životu. - Koncert mi ne pravi uzbuđenje niti imam tremu, ali premijera filma me… »
Počinje premijera filma o lukasu! Poznati se okupljaju, prva došla pevačica sa najboljom zadnjicom, Kurir na licu mesta

Počinje premijera filma o lukasu! Poznati se okupljaju, prva došla pevačica sa najboljom zadnjicom, Kurir na licu mesta

Kurir 03.11.2023
Aca Lukas večeras će predstaviti film urađen po motivima iz njegovog života "Pokidan". Prva koleginica koja je stigla kao podrška pevaču je Sandra Afrika koja je kao i obično svojim stajlingom oduševila prisutne. Providni kombinezon sa cirkonima i… »
Sin Ace Lukasa na premijeri filma o ocu, a svi mu gledaju u atraktivnu suprugu: Stigla i Sofija Šašić, a ovu pevačicu u…

Sin Ace Lukasa na premijeri filma o ocu, a svi mu gledaju u atraktivnu suprugu: Stigla i Sofija Šašić, a ovu pevačicu u…

Blic 03.11.2023
Večeras se održava premijera filma o pevaču Aci Lukasu pod nazivom "Pokidan", a kako bi mu pružili podršku, na ovom događaju pojavile su se brojne poznate ličosti. Među prvima je stigla Sofija Šašić, ćerka pevačeve bivše žene Sonje… »
Počela premijera filma o Aci Lukasu: Među prvima došao sin - a svi gledaju u atraktivnu suprugu, stigla i Sofija Šašić!

Počela premijera filma o Aci Lukasu: Među prvima došao sin - a svi gledaju u atraktivnu suprugu, stigla i Sofija Šašić!

Mondo 03.11.2023
Večeras se održava premijera filma o pevaču Aci Lukasu pod nazivom "Pokidan", a kako bi mu pružili podršku, na ovom događaju pojavile su se brojne poznate ličosti. Večeras se održava premijera filma o pevaču Aci Lukasu pod nazivom "Pokidan", a… »

Vesti dana »