Povezane vesti

Zahvalnost dosadašnjem direktoru BIA na doprinosu u očuvanju zemlje

Zahvalnost dosadašnjem direktoru BIA na doprinosu u očuvanju zemlje

Politika 04.11.2023
Dvanaest godina slušam iste laži i besmislice da ću priznati Kosovo posle izbora, rekao je predsednik Vučić. Aleksandar Vulin nije ničiji agent, pa ni agent Ruske Federacije, rekao je sinoć predsednik Srbije Aleksandar Vučić povodom Vulinove… »
Oglasio se Vučić o vulinovoj ostavci: Nije bio ruski agent, pritisci od kako je stupio na funkciju

Oglasio se Vučić o vulinovoj ostavci: Nije bio ruski agent, pritisci od kako je stupio na funkciju

EurActiv 04.11.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je povodom ostavke koju je dao direktor BIA Aleksandar Vulin, da je tačno da su od prvog dana njegovog imenovanja na tu funkciju postojali pritisci i zahvalio mu na doprinosu. Kako je rekao predsednik Srbije… »
Vučić o ostavci Vulina: Bilo je pritisaka od kako je stupio na funkciju direktora BIA

Vučić o ostavci Vulina: Bilo je pritisaka od kako je stupio na funkciju direktora BIA

Danas 03.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je gostujući u Nacionalnom dnevniku na TV Pink ostavku Aleksandra Vulina na mesto direktora Bezbednosno informativne agencije. „Aleksanadr Vulin mi je i drug i neko s kim sam proveo mnogo vremena, ja… »

Vesti dana »