Povezane vesti

Premijera filma Pokidan: U publici i poznati i porodica Ace Lukasa! (VIDEO)

Premijera filma Pokidan: U publici i poznati i porodica Ace Lukasa! (VIDEO)

Svet plus 04.11.2023
Sinoć je u Areni održana premijera filma "Pokidan" koji je inspirisan životom i karijerom pevača. U publici i poznati i porodica Ace Lukasa, odnosno njegovi "najvažniji ljudi". Prisutni su imali priliku da uživaju u filmu koji na zanimljiv način… »
"Taj kepec je bolja riba od tebe" Lukas otkrio detalje stravičnih svađa sa Sonjom "Voleo sam je, a polako me je ubijala..."

"Taj kepec je bolja riba od tebe" Lukas otkrio detalje stravičnih svađa sa Sonjom "Voleo sam je, a polako me je ubijala..."

Kurir 04.11.2023
Folker Aca Lukas objavio je pre par godina biografsku knjigu "Ovo sam ja", u kojoj je otkrio detalje iz života za koje javnost nije znala. Lukas je pisao i o detaljima žestokih svađa sa Sonjom Vukasnović - njegovom najvećom ljubavi. Ženi koja je… »
Od dranja nam izlete žile na vratu - volim je a vređam je! Lukas izneo detalje braka sa Sonjom - "Taj kepec je bolji..."

Od dranja nam izlete žile na vratu - volim je a vređam je! Lukas izneo detalje braka sa Sonjom - "Taj kepec je bolji..."

Mondo 04.11.2023
Folker Aca Lukas objavio je pre par godina biografsku knjigu "Ovo sam ja", u kojoj je otkrio detalje iz života za koje javnost nije znala. Folker Aca Lukas objavio je pre par godina biografsku knjigu "Ovo sam ja", u kojoj je otkrio detalje iz života za… »
"Sonja je od mene htela da napravi pudlicu" Život Ace Lukasa obeležile su tri žene, evo koju je najviše voleo

"Sonja je od mene htela da napravi pudlicu" Život Ace Lukasa obeležile su tri žene, evo koju je najviše voleo

Kurir 04.11.2023
Prethodne noći održana je premijera filma po motivima iz života pevača Ace Lukasa pod nazivom "Pokidan", na kojoj su bile njegove kolege i porodica. U publici su se našli Acina majka Vidosava Vuksanović, kao i najstariji sin Lazar Vuksanović u… »
Pokidao na filmu i koncertu: Aca Lukas na bioskopskoj premijeri o svom životu i tradicionalnoj rođendanskoj žurci…

Pokidao na filmu i koncertu: Aca Lukas na bioskopskoj premijeri o svom životu i tradicionalnoj rođendanskoj žurci…

Večernje novosti 04.11.2023
SINOĆ u "Štark Areni" održana je premijera filma po motivima iz života folk zvezde Ace Lukasa pod nazivom "Pokidan", a nakon iste veliki tradicionalni rođendanski koncert. Foto: I. Marinković Koncert pod simobličnim nazivom "Pokidan" kako se zove i… »
"Sonja je od mene htela da napravi pudlicu": Život Ace Lukasa obeležile su tri žene, nije ih štedeo: Evo šta je rekao o…

"Sonja je od mene htela da napravi pudlicu": Život Ace Lukasa obeležile su tri žene, nije ih štedeo: Evo šta je rekao o…

Blic 04.11.2023
Sinić se održala premijera filma po motivima iz života pevača Ace Lukasa pod nazivom "Pokidan", na kojoj su bile njegove kolege i porodica. U publici su se našli Acina majka Vidosava Vuksanović, kao i najstariji sin Lazar Vuksanović u društvu… »
"Taj kepec je bolja riba od tebe, s tobom samo pijan mogu da legnem": Aca Lukas izneo šok detalje odnosa sa Sonjom…

"Taj kepec je bolja riba od tebe, s tobom samo pijan mogu da legnem": Aca Lukas izneo šok detalje odnosa sa Sonjom…

Blic 04.11.2023
Folker Aca Lukas objavio je pre par godina biografsku knjigu "Ovo sam ja", u kojoj je otkrio detalje iz života za koje javnost nije znala. Lukas je pisao i o detaljima žestokih svađa sa Sonjom Vukasnović - njegovom najvećom ljubavi. Ženi koja je… »
(Foto) majka Ace Lukasa Vidosava prvi put u javnosti: Ćerka Viktorija sa Sofijom Šašić: A od pevačeve tri žene nema ni…

(Foto) majka Ace Lukasa Vidosava prvi put u javnosti: Ćerka Viktorija sa Sofijom Šašić: A od pevačeve tri žene nema ni…

Blic 03.11.2023
Večeras se održava premijera filma po motivima iz života pevača Ace Lukasa pod nazivom "Pokidan", a kako bi mu pružili podršku, na ovom događaju pojavile su se brojne poznate ličnosti, ali i porodica. Naime, u publici su bili Acina majka Vidosava… »

Vesti dana »