Povezane vesti

"Oprostite mi": Misterija smrti bogatog grčkog brodovlasnika: Prvo su mislili da se slučajno upucao, sad je pronađena poruka…

"Oprostite mi": Misterija smrti bogatog grčkog brodovlasnika: Prvo su mislili da se slučajno upucao, sad je pronađena poruka…

Blic 04.11.2023
Bogati grčko-sirijski brodovlasnik (63) izvršio je samoubistvo u četvrtak u predgrađu Atine Vuli, a prema poslednjim informacijama, pre nego što se upucao karabinom, supruzi je ostavio poruku. "Oprostite mi zbog onoga što ću da uradim", glasi deo… »
Bogati brodovlasnik izvršio samoubistvo u Grčkoj: Supruzi ostavio poruku, čuvaj ga pronašao u podrumu

Bogati brodovlasnik izvršio samoubistvo u Grčkoj: Supruzi ostavio poruku, čuvaj ga pronašao u podrumu

Kurir 04.11.2023
Klupko smaoubistva grčko-sirijskog brodovlasnika počelo je da se odmotava. Naime, bogati brodovlasnik (63) izvršio je samoubistvo u Vuli, a prema poslednjim informacijama, pre nego što se upucao karabinom, supruzi je ostavio poruku. "Oprostite mi za… »
Bogati brodovlasnik izvršio samoubistvo u Grčkoj: Objavljen deo oproštajnog pisma, telo u podrumu našao čuvar

Bogati brodovlasnik izvršio samoubistvo u Grčkoj: Objavljen deo oproštajnog pisma, telo u podrumu našao čuvar

Telegraf 04.11.2023
Zbog čega se brodovlasnik odlučio na ovaj korak, još uvek nije poznato. Bogati brodovlasnik grčko-sirijskog porekla izvršio je samoubistvo u Vuli. Grčki mediji prenose da je on pre nego što se ubio karabinom, ženi ostavio poruku. "Oprostite mi za… »

Vesti dana »