Povezane vesti

Fanovi je napadaju, karleuša brani: Didi Džej ne zna kako izgleda Aleksandra Prijović - "Ljudi, saberite se!"

Fanovi je napadaju, karleuša brani: Didi Džej ne zna kako izgleda Aleksandra Prijović - "Ljudi, saberite se!"

Mondo 04.11.2023
Pevačica Dijana Janković izazvala je lavinu komentara zbog izjave da "ne zna kako izgleda Aleksandra Prijović" Pevačica Dijana Janković izazvala je lavinu komentara zbog izjave da "ne zna kako izgleda Aleksandra Prijović" Pevačica Aleksandra… »
Jk hitno pritekla u pomoć Didi Džej! Zbog Prije nastavio neviđeni haos, mala od skandala se javno obrušila na sve: Saberite…

Jk hitno pritekla u pomoć Didi Džej! Zbog Prije nastavio neviđeni haos, mala od skandala se javno obrušila na sve: Saberite…

Kurir 04.11.2023
Jelena Karleuša javno se oglasila i odbranila Didi J od napada korisnika društvenih mreža nakon što je izjavila da ne zna ko je Aleksandra Prijović koja ovih dana puni hale po regionu. Aleksandra Prijović već mesecima izaziva pažnju medija u… »
Didi Janković se malo zaigrala: Pravi se da ne zna kako izgledaju i oblače se Milica Pavlović i Aleksandra Prijović, a Nata…

Didi Janković se malo zaigrala: Pravi se da ne zna kako izgledaju i oblače se Milica Pavlović i Aleksandra Prijović, a Nata…

Blic 04.11.2023
Iako Milica Pavlović, Aleksandra Prijović, Nataša Bekvalac i Teodora Džehverović imaju karijere na kojima mnogi mogu da im zavide, a pored toga važe i za žene sa stilom, čini se da se pevačica Didi Janković, poznatija kao Didi J, malo zaigrala… »
"Ne znam kako izgleda Aleksandra Prijović" Zbog šok izjave Didi Džej mreže se tresu

"Ne znam kako izgleda Aleksandra Prijović" Zbog šok izjave Didi Džej mreže se tresu

Dnevnik 04.11.2023
Dijana Janković poznatija kao Didi Džej dala je novu hit izjavu, naime, tvrdi da "ne zna i nikda nije videla kako izgleda Aleksandra Prijović". Iako je već mesecima u hajpu oko koncerata kojima ruši rekorde širom regiona, Didi ipak nije čula za… »
"Ne znam kako izgleda Aleksandra Prijović" Šok izjava Didi Džej napravila haos na mrežama, komentari pljušte na sve strane

"Ne znam kako izgleda Aleksandra Prijović" Šok izjava Didi Džej napravila haos na mrežama, komentari pljušte na sve strane

Kurir 04.11.2023
Dijana Janković poznatija kao Didi Džej dala je novu hit izjavu, naime, tvrdi da "ne zna i nikda nije videla kako izgleda Aleksandra Prijović". Iako je već mesecima u hajpu oko koncerata kojima ruši rekorde širom regiona, Didi ipak nije čula za… »

Vesti dana »