Povezane vesti

Đoković: Rubljov je imao šansu da pobedi ali sam našao snage za finale

Đoković: Rubljov je imao šansu da pobedi ali sam našao snage za finale

Politika 04.11.2023
Najbolji teniser u istoriji Novak Đoković plasirao se u finale Mastersa u Parizu posle pobede protiv Rusa Andreja Rubljova od 2:1 - 5:7, 7:6, 7:5. Bio je to jedan od onih preokreta i mečeva koji se pamte, a trajao je preko tri sata. Novak će u finalu… »
Bravo majstore Preokret Đokovića protiv Rubljova za novo finale Mastersa u Parizu

Bravo majstore Preokret Đokovića protiv Rubljova za novo finale Mastersa u Parizu

Dnevnik 04.11.2023
PARIZ: Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u finale Mastersa u Parizu, pošto je večeras savladao Rusa Andreja Rubljova 5:7, 7:6 (7:3), 7:5. Đoković je odmah na startu meča napravio brejk, ali je Rubljov odmah uzvratio i potom još… »
Đoković: Rubljov me je "davio kao zmija žabu" (video)

Đoković: Rubljov me je "davio kao zmija žabu" (video)

Sportski žurnal 04.11.2023
”Zaslužio sam pobedu”. - Malo bolje sam disao danas, to je presudilo. Imao sam malo više vremena da udarim loptu - rekao je najbolji teniser sveta Novak Đoković posle pobede protiv Rusa Andreja Rubljova (2:1) u polufinalu mastersa u Parizu… »
Novak: Želim da rivali osete da sam nepobediv!

Novak: Želim da rivali osete da sam nepobediv!

Sport klub 04.11.2023
Prvi teniser sveta Novak Đoković se posle plasmana u finale mastersa u Parizu najpre osvrnuo na zdravstveno stanje, koje je bilo vidno narušeno u prva dva seta. Srbin je posle preokreta u polufinalu savladao Andreja Rubljova i u nedelju ga očekuje… »
VIDEO Kamera morala odmah da skloni kadar: Novak pokazivao šta se ne sme i vikao na srpskom

VIDEO Kamera morala odmah da skloni kadar: Novak pokazivao šta se ne sme i vikao na srpskom

Nova 04.11.2023
Najbolji teniser planete Novak Đoković prošao je žestok rolerkoster dok nije pobedio Andreja Rubljova. Tri sata tenisa i mnogo uspona i padova kod obojice tenisera posle kojih je Đoković sa 5:7, 7:6 (3) i 7:5 ostvario jednu od težih pobeda u… »
Đoković: Ponosan sam, stomak me još muči… (VIDEO)

Đoković: Ponosan sam, stomak me još muči… (VIDEO)

Sport klub 04.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković bio je srećan posle pobede protiv Andreja Rubljova i plasmana u finale mastersa u Parizu. „Težak, naporan meč, igrao je bez greške set i po, brzo i forhendom i bekhendom, bilo je teško probiti ga i naći… »
Đoković: Snagu crpem iz vere i osećanja prisutnosti božanskog

Đoković: Snagu crpem iz vere i osećanja prisutnosti božanskog

Novi magazin 04.11.2023
Svetski broj jedan u tenisu izjavio je nakon plasmana u finale mastersa u Parizu da se oseća odlično i da „jedva čeka duel protiv svog bratka“ Grigora Dimitrova. Meč u kojem je Novak odneo pobedu od 2:1 (5:7, 7:6, 7:5) protiv Rusa Andreja Rubljova… »
Znanje, snaga, inat – nikad ne otpisujte Đokovića (VIDEO)

Znanje, snaga, inat – nikad ne otpisujte Đokovića (VIDEO)

Sport klub 04.11.2023
Prvi teniser sveta Novak Đoković plasirao se u finale mastersa u Parizu, pobedom protiv Andreja Rubljova u tri seta 5:7, 7:6(7:3), 7:5. Nole će se u nedelju u 15 časova u finalu sastati sa Grigorom Dimitrovim, a prenos je na Sport Klubu 1. Pogledajte… »
Neuništivi Nole u finalu Pariza!

Neuništivi Nole u finalu Pariza!

Sportske.net 04.11.2023
Novak Đoković se plasirao u finale Mastersa u Parizu! Posle velike borbe koja je trajala tačno tri sata i posle tri odigrana seta, naš teniser je savladao Rusa Andreja Rubljova sa 2:1, po setovima 5:7, 7:6 (7:3) i 7:5, pa će se sutra boriti za titulu… »
Čudesni Đoković posle novog preokreta u finalu Pariza!

Čudesni Đoković posle novog preokreta u finalu Pariza!

Vesti online 04.11.2023
Prvi teniser sveta Novak Đoković plasirao se u finale mastersa u Parizu, pošto je u polufinalu savladao Andreja Rubljova u tri seta 5:7, 7:6(7:3), 7:5. Navikao je Novak na nadljudske napore. Samo tako se može objasniti da uspeva da u visokom ritmu… »
Đoković posle teške borbe u finalu Pariza

Đoković posle teške borbe u finalu Pariza

Novi magazin 04.11.2023
Prvi teniser sveta Novak plasirao se u finale mastersa u Parizu, pošto je u polufinalu savladao Andreja Rubljova u tri seta 5:7, 7:6(7:3), 7:5. Navikao je Novak na nadljudske napore. Samo tako se može objasniti da uspeva da u visokom ritmu odigra u tri… »
Maestro: Preokret Đokovića protiv Rubljova za novo finale mastersa u Parizu (video)

Maestro: Preokret Đokovića protiv Rubljova za novo finale mastersa u Parizu (video)

Sportski žurnal 04.11.2023
Masters u Parizu igra se za nagradni fod od 5.779.335 evra. Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u finale mastersa u Parizu, pošto je večeras savladao Rusa Andreja Rubljova 5:7, 7:6 (7:3), 7:5. Đoković je odmah na startu meča napravio… »
Novak pokazao na "onu stvar" usred Pariza! Publika mu zviždala, a on joj očitao lekciju! (foto)

Novak pokazao na "onu stvar" usred Pariza! Publika mu zviždala, a on joj očitao lekciju! (foto)

Mondo 04.11.2023
Novak Đoković je nastavio "rat" sa bezobraznom publikom u Francuskoj. Novak Đoković je nastavio "rat" sa bezobraznom publikom u Francuskoj. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale mastersa u Parizu pošto je večeras pobedio Andreja… »
Nole u nedelju igra za 40. Masters titulu: Rubljov ga mučio tri sata

Nole u nedelju igra za 40. Masters titulu: Rubljov ga mučio tri sata

Euronews 04.11.2023
Novak Đoković će u nedelju protiv bugarskog tenisera Grigora Dimitrova igrati svoje 58. finale na ATP turnirima Masters serije. Najbolji teniser planete i po mnogima najbolji svih vremena, plasirao se u finale Pariza pošto je posle tačno tri sata… »
Nole posle pobede pokazao kolika mu** ima! (VIDEO)

Nole posle pobede pokazao kolika mu** ima! (VIDEO)

Sport klub 04.11.2023
Novak Đoković se, baš kao i u četvrtfinalu, posle preokreta plasirao u finale mastersa u Parizu i u nedelju će protiv Grigora Dimitrova igrati za sedmu titulu u prestonici Francuske. Nole je posle trijumfa protiv Andreja Rubljova poslušao reakcije… »
Đoković se revanširao Runeu i obezbedio polufinale Mastersa u Parizu

Đoković se revanširao Runeu i obezbedio polufinale Mastersa u Parizu

IndeksOnline 04.11.2023
PARIZ – Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale Mastersa u Parizu, pošto je u četvrtfinalu pobedio Danca Holgera Runea sa 2:1 (7:5, 6:7(3:7), 6:4). Meč je trajao dva sata i 49 minuta. Đoković se tako revanširao Runeu, koga… »

Vesti dana »