Povezane vesti

Tukao se s tifom na koncertu: Alen Islamović progovorio - "Možda mu smetalo žuto svetlo u hotelu..."

Tukao se s tifom na koncertu: Alen Islamović progovorio - "Možda mu smetalo žuto svetlo u hotelu..."

Mondo 04.11.2023
Alen Islamović otkrio i da li je oprostio kolegi. Alen Islamović otkrio i da li je oprostio kolegi Pevači Alen Islamović i Mladen Vojičić Tifa pre nekoliko godina su preplavili stranice domaće štampe zbog tuče koja se odigrala na koncertu 2018… »
Alen Islamović: Oprostio sam Tifi udarac, najveće zlo „Bijelog dugmeta“ je što uvek mora nešto da se dešava

Alen Islamović: Oprostio sam Tifi udarac, najveće zlo „Bijelog dugmeta“ je što uvek mora nešto da se dešava

Nova 04.11.2023
Alen Islamović zvanično je postao penzioner, ali to ga ne sprečava da i dalje radi. Redovno održava solističke koncerte širom Balkana, a često nastupa i sa "Bijelim dugmetom". Poznato je da sa kolegom Mladenom Vojičićem Tifom nije u dobrim… »
Alen Islamović: Oprostio sam Tifi udarac: Najveće zlo "Bijelog dugmeta" je što uvek mora nešto da se dešava

Alen Islamović: Oprostio sam Tifi udarac: Najveće zlo "Bijelog dugmeta" je što uvek mora nešto da se dešava

Kurir 04.11.2023
Alen Islamović zvanično je postao penziner, ali to ga ne sprečava da i dalje radi. Redovno održava solističke koncerte širom Balkana, a često nastupa i sa Bijelim dugmetom. Poznato je da sa kolegom Mladenom Vojičićem Tifom nije u dobrim odnosima… »

Vesti dana »