Povezane vesti

Biljana za 28 dinara kupila krem bananice, podelila deci i dobila stan: Celu noć nije spavala od uzbuđenja, a oglasila se i…

Biljana za 28 dinara kupila krem bananice, podelila deci i dobila stan: Celu noć nije spavala od uzbuđenja, a oglasila se i…

Kurir 05.11.2023
Biljana Jovanović (63) iz Leskovca, dobitnica trosobnog stana u Bloku 63 na Novom Beogradu u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi", je za dobitni račun od 28 dinara kupila četiri krem bananice i dala siromašnoj deci, dok je Branka Avramović (45) iz… »
Jedna za 28 dinara dobila stan u Beogradu, druga za 340! Branka i Biljana igrale nagradnu igru, do jutra slavile dobitak

Jedna za 28 dinara dobila stan u Beogradu, druga za 340! Branka i Biljana igrale nagradnu igru, do jutra slavile dobitak

Mondo 05.11.2023
One su dobitnice stanova u Beogradu, a igrale su igru "Uzmi račun i pobedi". One su dobitnice stanova u Beogradu, a igrale su igru "Uzmi račun i pobedi". Biljana Jovanović (63) iz Leskovca, dobitnica trosobnog stana u Bloku 63 na Novom Beogradu u… »
Biljani je račun Od 27 dinara doneo trosoban stan: Neverovatan dobitak Leskovčanke: "Ne znam ni šta sam kupila, valjda ću…

Biljani je račun Od 27 dinara doneo trosoban stan: Neverovatan dobitak Leskovčanke: "Ne znam ni šta sam kupila, valjda ću…

Blic 04.11.2023
Nisam ni u najluđim snovima sanjala da ću dobiti stan, komšinica mi je javila, još uvek nisam došla sebi, izjavila je dobitnica trosobnog stana u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi", Biljana Jovanović, koja je svoju sreću okušala sa računom od… »
Izvučeni dobitnici stanova u okviru igre „Uzmi račun i pobedi“

Izvučeni dobitnici stanova u okviru igre „Uzmi račun i pobedi“

Danas 04.11.2023
U okviru nagradne igre “Uzmi račun i pobedi” večeras su na RTS izvučena dva dobitnika stanova u Beogradu. Dvosobni stan u Zemunskim kapijama dobila je učesnica Branka Avramović sa kodom GG229923. Reč je o dobitnici iz Inđije koja je skenirala… »

Vesti dana »