Povezane vesti

"U braku sam Omanuo katastrofalno" Peđa Jovanović ogolio dušu i sa knedlom u grlu progovorio o bivšoj supruzi: Nisam je…

"U braku sam Omanuo katastrofalno" Peđa Jovanović ogolio dušu i sa knedlom u grlu progovorio o bivšoj supruzi: Nisam je…

Kurir 05.11.2023
Peđa Jovanović priznaje da još nije preboleo suprugu Anu Jovanović sa kojom ima troje dece. Iako više nisu zajedno, ali se zvanično nisu ni razveli. - Omanuo sam u braku katastrofalno! Krenuo sam nekom stranputicom, a moj život u to vreme niko nije… »
Izvinjavam se i dan danas, nikad je nisam preboleo niti ću! Peđa Blizanac i dalje gaji nade za pomirenjem sa bivšom Anom

Izvinjavam se i dan danas, nikad je nisam preboleo niti ću! Peđa Blizanac i dalje gaji nade za pomirenjem sa bivšom Anom

Mondo 05.11.2023
Peđa Jovanović priznao da nije još preboleo bivšu Anu sa kojom ima troje dece! Peđa Jovanović priznao da nije još preboleo bivšu Anu sa kojom ima troje dece! PevačPeđa Jovanović priznaje da još nije preboleo suprugu Anu Jovanović sa kojom ima… »
"U braku sam Omanuo katastrofalno": Peđa Jovanović na sve načine pokušava da vrati suprugu sa kojom ima troje dece…

"U braku sam Omanuo katastrofalno": Peđa Jovanović na sve načine pokušava da vrati suprugu sa kojom ima troje dece…

Blic 05.11.2023
Pevač Peđa Jovanović priznaje da još nije preboleo suprugu Anu Jovanović sa kojom ima troje dece. Iako više nisu zajedno, ali se zvanično nisu ni razveli. - Omanuo sam u braku katastrofalno! Krenuo sam nekom stranputicom, a moj život u to vreme… »

Vesti dana »