Povezane vesti

Arsenal podržao Artetu: Premijer liga zaslužuje bolje suđenje

Arsenal podržao Artetu: Premijer liga zaslužuje bolje suđenje

Politika 05.11.2023
LONDON – Fudbalski klub Arsenal podržao je danas menadžera kluba Mikaela Artetu, koji je kritikovao suđenje na derbi meču 11. kola Premijer lige protiv Njukasla. Arsenal je juče u gostima poražen od Njukasla 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je… »
Taj čuveni ostrvski VAR - Arsenal podržao Artetu: Premijer liga zaslužuje bolje suđenje

Taj čuveni ostrvski VAR - Arsenal podržao Artetu: Premijer liga zaslužuje bolje suđenje

Sportski žurnal 05.11.2023
Arsenal se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli Premijer lige sa 24 boda. Fudbalski klub Arsenal podržao je menadžera kluba Mikaela Artetu, koji je kritikovao suđenje na derbi meču 11. kola Premijer lige protiv Njukasla. Arsenal je u gostima… »
Arteta: U Engleskoj sam 20 godina i sad me je sramota

Arteta: U Engleskoj sam 20 godina i sad me je sramota

Sport klub 05.11.2023
Menadžer Arsenala Mikel Arteta ne može da se smiri posle poraza u Njukaslu. Londonske Tobdžije su doživele prvi poraz ove sezone u Premijer ligi na gostovanju Njukaslu (0:1). Jedini gol postigao je Entoni Gordon u 64. minutu. Međutim, taj pogodak… »
''Ja sam 20 godina u ovoj zemlji i sada se stidim'' Arteta ogorčen na suđenje u Premijer ligi

''Ja sam 20 godina u ovoj zemlji i sada se stidim'' Arteta ogorčen na suđenje u Premijer ligi

Večernje novosti 05.11.2023
Trener Arsenala Mikel Arteta bio je besan i žestok u kritikama suđenja nakon poraza Arsenala od Njukasla u 11. kolu Premijer lige. FOTO: Tanjug/AP Subotnji derbi na "Sent Džejms pparku" rešio je Entoni Gordon golom u 64. minutu, ali uz puno… »

Vesti dana »