Povezane vesti

Trenera Pazaraca iznenadio Parni valjak (foto, video)

Trenera Pazaraca iznenadio Parni valjak (foto, video)

Sportski žurnal 05.11.2023
”Moram da priznam da me je malo izenadila Partizanova uspešna serija, s obzirom na okolnosti i njihov prethodni nastup na evropskoj sceni”. Trener fudbalera Novog Pazara Siniša Dobrašinović rekao je da je predstojeća utakmica 14. kola Super lige… »
Duljaj: Žao mi je što neće biti publike, Novi Pazar je crno-beli grad

Duljaj: Žao mi je što neće biti publike, Novi Pazar je crno-beli grad

Politika 05.11.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas, pred meč 14. kola Superlige Srbije da mu je žao što neće biti publike jer je Novi Pazar „crno-beli“ grad. „Žao mi je što neće biti publike koja kreira pravu brazilsku atmosferu, a poznato… »
Prvi poraz odbojkaša Vojvodine u superligi: Crveno-beli derbi ubedljivo pripao Zvezdi, Novosađani prokockali šanse

Prvi poraz odbojkaša Vojvodine u superligi: Crveno-beli derbi ubedljivo pripao Zvezdi, Novosađani prokockali šanse

Dnevnik 05.11.2023
Odbojkaši Vojvodine poraženi su u petom kolu Superlige od Crvene zvezde rezultatom 3:0 i to im je prvi neuspeh ove sezone u domaćem prvenstvu. Novosađani su u prvom crveno-belom derbiju imali svoje šanse, ali ih nisu iskoristili i imaće tri dana da… »
Odbojkašima Spartaka samo set: Subotičani poraženi od Radničkog u „Dudovoj šumi“

Odbojkašima Spartaka samo set: Subotičani poraženi od Radničkog u „Dudovoj šumi“

Dnevnik 05.11.2023
Samo set je pripao odbojkašima subotičkog Spartaka u duelu protiv Radničkog iz Kragujevca u petom kolu Superlige. Gosti su slavili 3:1 (17:25, 19:25, 25:21, 20:25) i naneli su „golubovima” treći poraz, koji su sada na skoru 2-3. Subotičani su… »
Kamion sa jajima je spreman i čeka! Igor Duljaj: To će u nekom trenutku da se desi...

Kamion sa jajima je spreman i čeka! Igor Duljaj: To će u nekom trenutku da se desi...

Mondo 05.11.2023
Trener Partizana govorio o seriji pobeda, prvom mestu, utakmici protiv Novog Pazara... Trener Partizana govorio o seriji pobeda, prvom mestu, utakmici protiv Novog Pazara... FK Partizan u ponedeljak od 15 gostuje Novom Pazaru u utakmici koja će biti… »
Dobrašinović: Malo me je iznenadio Partizanov niz pobeda

Dobrašinović: Malo me je iznenadio Partizanov niz pobeda

Sport klub 05.11.2023
Trener Novog Pazara Siniša Dobrašinović rekao je da je predstojeća utakmica 14. kola Super lige Srbije protiv gostujućeg Partizana prilika da se njegov tim izmeri s liderom prvenstva. „Imamo odličnu atmosferu, o čemu svedoče naši rezultati. Ko… »
Duljaj: Kamion sa jajima je spreman za prvi kiks

Duljaj: Kamion sa jajima je spreman za prvi kiks

Sport klub 05.11.2023
Igor Duljaj, trener Partizana, istakao je da njegove izabranike, koji su trenutno lideri u Superligi, čeka teška utakmica protiv Novog Pazara u ponedeljak od 15 časova. Meč između dva tima biće odigran bez prisustva publike, zbog kazne koju su… »
''Posebno će biti teško šćepi i meni, mi smo deca Partizana'' Adem LJajić pred meč protiv ''Parnog valjka''

''Posebno će biti teško šćepi i meni, mi smo deca Partizana'' Adem LJajić pred meč protiv ''Parnog valjka''

Večernje novosti 05.11.2023
Bivši fudbaler Partizana a sada član Novog Pazara, Adem Ljajić, u 14. kolu Superlige Srbije igraće protiv crno-belih, klubu kako on kaže koji voli i u kom je odrastao. FK Novi Pazar Kad neko ostavi tako dubok trag u slavnim klubovima poput Rome… »
„Novi Pazar je crno-beli grad“ – Duljaj o gostovanju kraj Jošanice, kamionu sa jajima, iznenadnoj poseti Grobara……

„Novi Pazar je crno-beli grad“ – Duljaj o gostovanju kraj Jošanice, kamionu sa jajima, iznenadnoj poseti Grobara……

Sportski žurnal 05.11.2023
„Žao mi je što neće biti publike“. Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas, pred meč 14. kola Superlige Srbije da mu je žao što neće biti publike jer je Novi Pazar crno-beli grad. - Žao mi je što neće biti publike koja kreira… »
Duljaj: ''Niz pobeda će jednom stati, moram da budem koncentrisan''

Duljaj: ''Niz pobeda će jednom stati, moram da budem koncentrisan''

Večernje novosti 05.11.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj obratio se javnosti pred meč crno-belih u Novom Pazaru. FOTO: M. Vukadinović Naveo je da izuzetno ceni ekipu Novog Pazara. - Kolega Dobrašinović odlično vodi ekipu, koja je bila pred pobedom nad TSC-om… »
Trojica neizvesna za Novi Pazar! Duljaj: ''Znam da je kamion sa jajima spreman kad prvi put kiksnemo''

Trojica neizvesna za Novi Pazar! Duljaj: ''Znam da je kamion sa jajima spreman kad prvi put kiksnemo''

Sportske.net 05.11.2023
Fudbaleri Partizana u ponedeljak od 15 časova gostuju u Novom Pazaru, u derbiju 14. kola Superlige Srbije, a utakmica će biti odigrana bez prisustva publike, zbog kazne koja je ranije izreečena Pazarcima. Pred put u Novi Pazar, sutrašnju utakmicu je… »
Uoči derbija - Ljajić: Nikome lako, a Šćepi i meni najteže

Uoči derbija - Ljajić: Nikome lako, a Šćepi i meni najteže

Sportski žurnal 05.11.2023
Adem Ljajić odrastao u Partizanu, ali podseća da je Novi Pazar njegov grad i klub. Adem Ljajić je trinaest godina oduševljavao navijačke mase u Italiji i Turskoj, za nešto više od mesec dana navršiće se 14 dugih leta od poslednje utakmice u dresu… »
Prvi crveno-beli odbojkaški derbi ove sezone: Voša u gostima Zvezdi opipava puls za kup

Prvi crveno-beli odbojkaški derbi ove sezone: Voša u gostima Zvezdi opipava puls za kup

Dnevnik 05.11.2023
Prvi crveno-beli odbojkaški derbi ove sezone između Vojvodine i Crvene zvezde odigraće se danas (nedelja) od 18 časova u Beogradu (prenos RTS 2) u petom kolu Superlige, a na drugi se neće dugo čekati jer se ova dva tima sastaju već u sredu u… »
TENT i jedinstvo nepobedivi: Obrenovčanke i Pazovčanke neumoljive u Superligi Srbije za odbojkašice

TENT i jedinstvo nepobedivi: Obrenovčanke i Pazovčanke neumoljive u Superligi Srbije za odbojkašice

Večernje novosti 04.11.2023
POBEDNIČKU seriju nastavile su odbojkašice TENT-a i Jedinstva iz Stare Pazove. Obe ekipe jedine imaju maksimalan učinak posle pet kola. CEV Ove subote su Obrenovčanke u jednom od derbija u Ubu savladale domaću ekipu sa 3:1. Za razliku od njih… »

Vesti dana »