Povezane vesti

Vučić obećao Leskovčanima prosečnu platu veću od 1.000 evra

Vučić obećao Leskovčanima prosečnu platu veću od 1.000 evra

Jugmedia 05.11.2023
Mi vam sada kažemo da će do kraja 2027. godine prosečna plata biti 1.400 evra, u Leskovcu preko 1.000 evra. Vi znate da ono što kažemo da ćemo to da ispunimo. Zato što je reč za nas zakon, obećao je Aleksandar Vučić na prvom predizbornom skupu… »
Vučić Leskovčanima do kraja 2027. godine obećao platu od 1.000 evra

Vučić Leskovčanima do kraja 2027. godine obećao platu od 1.000 evra

Rešetka 05.11.2023
Aleksandar Vučić je na prvom predizbornom skupu SNS-a u Leskovcu danas poručio građanima da će do kraja 2027. godine biti prosečna plata 1.400 evra, u Leskovcu više od 1.000 evra. “Sećate se kada sam prvi put 2014. godine rekao da će nam… »
Vučić: Do kraja 2027. prosečna plata u Leskovcu preko 1.000 evra

Vučić: Do kraja 2027. prosečna plata u Leskovcu preko 1.000 evra

Alo 05.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podsetio je da je 2014. rekao da će prosečna plata u Srbiji biti 500 evra. - Smejali su se. Mi vam danas kažemo da će do kraja 2027. godine prosečna plata u Srbiji biti 1.400 evra, a u Leskovcu preko 1.000 evra -… »
Vučić: Lista „Srbija ne sme da stane“ za budućnost zemlje i sigurnost građana

Vučić: Lista „Srbija ne sme da stane“ za budućnost zemlje i sigurnost građana

RTK 05.11.2023
Predsednik Srbije i član SNS Aleksandra Vučić izjavio je danas, na predizbornom skupu naprednjaka u Leskovcu, da je SNS ponovo započela kampanju na jugu Srbije i naglasio da glas za listu „Srbija ne sme da stane“ znači budućnost za našu zemlju… »
Kosovo je deo Republike Srbije, zapisano je u Ustavu, bilo i biće Vučić: Ja ću da čuvam vašu decu i KiM!

Kosovo je deo Republike Srbije, zapisano je u Ustavu, bilo i biće Vučić: Ja ću da čuvam vašu decu i KiM!

Alo 05.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se obratio na predizbornom skupu liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane", koji je održan u Leskovcu. Predsednik Vučić je između ostalog, govorio i o Kosovu i Metohiji. - Kosovo je deo Republike Srbije… »
Predsednik Vučić: " Ja ću da čuvam živote vaše dece i naše Kosovo i Metohiju"

Predsednik Vučić: " Ja ću da čuvam živote vaše dece i naše Kosovo i Metohiju"

Alo 05.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se prisutnima na predizbornom skupu liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" rekavši da mu je čast što svojom snagom, ljubavljui energijom, podržava tu listu jer veruje da je ona budućnost naše… »
Vučić: Do kraja 2027. prosečna plata u Leskovcu preko 1.000 evra

Vučić: Do kraja 2027. prosečna plata u Leskovcu preko 1.000 evra

Večernje novosti 05.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić podsetio je da je 2014. rekao da će prosečna plata u Srbiji biti 500 evra. Foto: I. Mitić - Smejali su se. Mi vam danas kažemo da će do kraja 2027. godine prosečna plata u Srbiji biti 1.400 evra, a u Leskovcu… »
Vučić: Ja ću da čuvam živote vaše dece i naše Kosovo i Metohiju

Vučić: Ja ću da čuvam živote vaše dece i naše Kosovo i Metohiju

Večernje novosti 05.11.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se prisutnima na predizbornom skupu liste "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" rekavši da mu je čast što svojom snagom, ljubavljui energijom, podržava tu listu jer veruje da je ona budućnost naše… »

Vesti dana »