Povezane vesti

Nažalost one ovako izgledaju! Ovo je Džehvino pravo lice - Sve zumirala, ljudi u šoku: Crvene tačke, a šta je s obrvama?

Nažalost one ovako izgledaju! Ovo je Džehvino pravo lice - Sve zumirala, ljudi u šoku: Crvene tačke, a šta je s obrvama?

Mondo 05.11.2023
Teodora Džehverović pokazala je kako izgleda bez trunke šminke i požaila se pratiocima na problem koji ima. Teodora Džehverović pokazala je kako izgleda bez trunke šminke i požaila se pratiocima na problem koji ima. Jedna je od najpoznatijih i… »
"Ja u krevetu posle 4 sata sna, bez šminke" Šok izdanje Teodore Džehverović zateklo javnost, ovo je njeno pravo lice…

"Ja u krevetu posle 4 sata sna, bez šminke" Šok izdanje Teodore Džehverović zateklo javnost, ovo je njeno pravo lice…

Kurir 05.11.2023
Teodora Džehverović jedna je od najpoznatijih pevačica mlađe generacije, a svojim izgledom pleni otkako se pojavila na muzičkoj sceni. Sklona je transformacijama i čestim promenama imidža, a danas je aktuelna na društvenim mrežama zbog… »
Ovo je pravo lice teodore Džehverović: Bez trunke šminke na licu, mnogi u šoku: "Evo kako zapravo izgledam"

Ovo je pravo lice teodore Džehverović: Bez trunke šminke na licu, mnogi u šoku: "Evo kako zapravo izgledam"

Blic 05.11.2023
Jedna je od najpoznatijih pevačica mlađe generacije, Teodora Džehverović često skreće pažnju javnosti na sebe svojim izgledom, a sada je pokazala kako izgleda bez trunke šminke. Teodora je, naime, uvek maksimalno sređena na nastupima i… »
„Ja u krevetu posle 4 sati sna, bez šminke“: Teodora Džehverović pokazala kako zaista izgleda FOTO

„Ja u krevetu posle 4 sati sna, bez šminke“: Teodora Džehverović pokazala kako zaista izgleda FOTO

Nova 05.11.2023
Ne viđamo je često u ovakvom izdanju. Teodora Džehverović jedna je od trenutno najpoznatijih pevačica, a svojim izgledom pleni otkako se pojavila na muzičkoj sceni. Iako je uglavnom viđamo sređenu od glave do pete, sada je odlučila da pratiocima… »

Vesti dana »