Povezane vesti

Stevandić: Šmit je debelo plaćen za svoj zadatak

Stevandić: Šmit je debelo plaćen za svoj zadatak

Politika 05.11.2023
Predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić izjavio je večeras da se Srpska bori za svoju imovinu od koje neće odustati, a da je visoki predstavnik Kristijan Šmit ovde na zadatku za koji je „debelo plaćen”. „Mi se borimo za… »
Stevandić: Šmit je „debelo plaćen” za svoj zadatak

Stevandić: Šmit je „debelo plaćen” za svoj zadatak

Politika 05.11.2023
BANjALUKA – Predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić izjavio je večeras da se Srpska bori za svoju imovinu od koje neće odustati, a da je visoki predstavnik Kristijan Šmit ovde na zadatku za koji je „debelo plaćen”. „Mi… »
“Šmit je debelo plaćen za svoj zadatak”

“Šmit je debelo plaćen za svoj zadatak”

Vesti online 05.11.2023
Predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić izjavio je večeras da se Srpska bori za svoju imovinu od koje neće odustati, a da je visoki predstavnik Kristijan Šmit ovde na zadatku za koji je “debelo plaćen”. – Mi se borimo za… »
Dodik: Tužilaštvo i sud BiH, zajedno sa Šmitom u „zločinačkom poduhvatu“ na RS

Dodik: Tužilaštvo i sud BiH, zajedno sa Šmitom u „zločinačkom poduhvatu“ na RS

N1 Info 05.11.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da su sudije i tužioci, koji su uključeni u sudski proces protiv njega, osvetnički nastrojeni i da na taj način pokušavaju da devastiraju RS. Dodik je ocenio da sudski proces protiv njega… »
Dodik: Sud i Tužilaštvo BiH, zajedno sa Šmitom, u zločinačkom poduhvatu protiv njega i RS

Dodik: Sud i Tužilaštvo BiH, zajedno sa Šmitom, u zločinačkom poduhvatu protiv njega i RS

Novi magazin 05.11.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da su sudije i tužioci, koji su uključeni u sudski proces protiv njega, osvetnički nastrojeni i da na taj način pokušavaju da devastiraju Republiku. Dodik je ocenio da sudski proces protiv… »

Vesti dana »