Povezane vesti

Strašna saobraćajna nesreća NA Voždovcu: Prešao u suprotnu traku i izazvao direktan sudar, ima povređenih (foto)

Strašna saobraćajna nesreća NA Voždovcu: Prešao u suprotnu traku i izazvao direktan sudar, ima povređenih (foto)

Kurir 05.11.2023
U Bulevaru Peka Dapčevića na Voždovcu večeras se dogodila teška saobraćajna nesreća. View this post on Instagram A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Kako se navodi na Instagram stranici "moj_beo_grad" jedan od vozača automobila je… »
Težak sudar na Voždovcu: Vozač prešao u suprotnu traku i izazvao direktan sudar, ima povređenih FOTO

Težak sudar na Voždovcu: Vozač prešao u suprotnu traku i izazvao direktan sudar, ima povređenih FOTO

Nova 05.11.2023
Teška saobraćajna nezgoda dogodila se večeras na Voždovcu. Na Instagram stranici „moj_beo_grad“ objavljene su fotografije nezgode, a navedeno je da se sve dogodilo u Kumodraškoj ulici. A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_) „Kumodraška… »
Detalji stravične nesreće na Voždovcu: Direktan sudar dva vozila, muškarac teško povređen - ima otvoren prelom noge

Detalji stravične nesreće na Voždovcu: Direktan sudar dva vozila, muškarac teško povređen - ima otvoren prelom noge

Kurir 05.11.2023
U saobraćajnoj nezgodi koja se večeras oko 20 časova dogodila u Bulevaru Peka Dapčevića na Voždovcu teško je povređen muškarac A.S. (29)! Prema nezvaničnim saznanjima udes se dogodio kada je D.S. (34), koji je bio za volanom "pežoa" i kretao se… »
Saobraćajna nezgoda na Voždovcu: Prešao u suprotnu traku i izazvao direktan sudar

Saobraćajna nezgoda na Voždovcu: Prešao u suprotnu traku i izazvao direktan sudar

Telegraf 05.11.2023
Ima povređenih lica. Večeras je na Voždovcu, u Kumodraškoj ulici, došlo do saobraćajne nezgode. Naime, jedan od automobila je prešao u suprotnu traku i izazvao direktan sudar. Kako piše Instagram stranica moj_beo_grad_, ima povređenih lica". Ova… »

Vesti dana »