Povezane vesti

Novakova nova epizoda srpskog inata

Novakova nova epizoda srpskog inata

Politika 06.11.2023
Posle trijumfa na Mastersu u Parizu čini se da ne postoji ta bol i taj zdravstveni problem koji Novaka Đokovića može da spreči u onome što je naumio, a to je uvek, isključivo put ka tituli. Po set su mu uzeli Talon Grikspor, Holger Rune i Andrej… »
Veliki trijumf Novaka Đokovića u Parizu Da osvojim sve turnire na kojima učestvujem

Veliki trijumf Novaka Đokovića u Parizu Da osvojim sve turnire na kojima učestvujem

Dnevnik 06.11.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nastavlja da pomera granice. Titulom u Partizu i pobedom nad Grigorom Dimitrovom u finalu došao je do 40. masters titule i 97. ukupno. Ujedno, samo mu jedna pobeda na Završnom mastersu fali kako bi godinu osmi put… »
Novinar u Parizu posle meča pitao Đokovića za stomačni virus svoje supruge, srpski teniser mu dao ovaj savet

Novinar u Parizu posle meča pitao Đokovića za stomačni virus svoje supruge, srpski teniser mu dao ovaj savet

Danas 06.11.2023
Novak Đoković je trijumfom u Parizu protiv Grigora Dimitrova (6:4, 6:3) stigao do 40. masters titule u karijeri. Ovo je šesti trofej Đokovića ove sezone, a ukupno 97. titula u karijeri i nju je uspeo da osvoji uprkos tome što ga je tokom celog… »
„Čudesno je kako sam to uspeo, bila je to vanredna pojava“: Đoković otkrio ono što je sakrio od svih u Parizu, a onda…

„Čudesno je kako sam to uspeo, bila je to vanredna pojava“: Đoković otkrio ono što je sakrio od svih u Parizu, a onda…

Nova 06.11.2023
Novak Đoković je još jednom potvrdio ono zvanje koje ga prati na svakom koraku od osvajanja US Opena. Pokazao je zbog čega je najbolji svih vremena. Upravo te male razlike, upravo to da u mečevima kada sve deluje izjednačeno uspeva da prevlada… »
Aura i m..a: Đokovićev gas do daske na terenu i van njega

Aura i m..a: Đokovićev gas do daske na terenu i van njega

Sport klub 06.11.2023
„Niko nije nepobediv, ali mi je drago da postoji aura oko mene, da ljudi smatraju da sam nepobediv i da igrači to osećaju na terenu. To mi je jako važno, želim da to oni osete jer me to stavlja u mentalnu prednost u odnosu na njih“. To je uvek… »
Mersi Bersi: Novakove dve neočekivane talije, u Parizu puklo tlo i bruka navijača, a Đoković nikada nije bio prkosniji

Mersi Bersi: Novakove dve neočekivane talije, u Parizu puklo tlo i bruka navijača, a Đoković nikada nije bio prkosniji

Nova 06.11.2023
Beskrajni, plavi krug. U njemu, zvezda. Malo ko je sigurno očekivao da će čuveni citat iz romana „Seobe“ Miloša Crnjaskog neka poslužiti da se odredi ono što radi jedan srpski sportista. Ipak, nije to bilo koji, već najbolji u istoriji Srbije… »

Vesti dana »