Povezane vesti

Vrhovni rabin Srbije: Broj žrtava ne određuje moralnost, palestinski izveštači preteruju

Vrhovni rabin Srbije: Broj žrtava ne određuje moralnost, palestinski izveštači preteruju

Radio 021 06.11.2023
Vrhovni rabin Srbije Isak Asiel izjavio je da sam broj žrtava ne određuje moralnost ili legitimnost vojnih operacija i da palestinski izveštači preteruju kad javljaju o broju žrtava. "Od 1.400 mrtvih na strani Izraela u napadu Hamasa 7. oktobra… »
Rabin Isak Asiel: Slučajne žrtve ne mogu se porediti sa ciljanim ubijanjem nedužnih civila

Rabin Isak Asiel: Slučajne žrtve ne mogu se porediti sa ciljanim ubijanjem nedužnih civila

N1 Info 06.11.2023
Vrhovni rabin Srbije Isak Asiel izjavio je da sam broj žrtava ne određuje moralnost ili legitimnost vojnih operacija i da palestinski izveštači preteruju kad javljaju o broju žrtava. „Od 1.400 mrtvih na strani Izrela u napadu Hamasa 7. oktobra… »
Rabin Asiel: Postoji razlika između namernog ubijanja ljudi i slučajnih žrtava

Rabin Asiel: Postoji razlika između namernog ubijanja ljudi i slučajnih žrtava

Novi magazin 06.11.2023
Vrhovni rabin Srbije Isak Asiel izjavio je da sam broj žrtava ne određuje moralnost ili legitimnost vojnih operacija i da palestinski izveštači preteruju kad javljaju o broju žrtava. "Od 1.400 mrtvih na strani Izrela u napadu Hamasa 7. oktobra, 1.100… »
Rabin Asiel: Postoji razlika između namernog ubijanja ljudi i slučajnih žrtava

Rabin Asiel: Postoji razlika između namernog ubijanja ljudi i slučajnih žrtava

Kurir 06.11.2023
BEOGRAD - Vrhovni rabin Srbije Isak Asiel izjavio je da sam broj žrtava ne određuje moralnost ili legitimnost vojnih operacija i da palestinski izveštači preteruju kad javljaju o broju žrtava. "Od 1.400 mrtvih na strani Izrela u napadu Hamasa 7… »

Vesti dana »