Povezane vesti

Porodica Rokvić danas u krugu prijatelja daje pomen Marinku Rokviću!

Porodica Rokvić danas u krugu prijatelja daje pomen Marinku Rokviću!

Svet plus 06.11.2023
Porodica Rokvić danas na Bežanijskom groblju u krugu prijatelja daje dvogodišnji pomen Marinku Rokviću! Pevač Marinko Rokvić, preminuo je 6. novembra u šezdeset osmoj godini, nakon što je vodio bitku sa teškom bolešću. On je iza sebe ostavio… »
Neke slike nikad ne blede: Porodica i prijatelji na Marinkovog grobu, Nikola uputio dirljive reči ocu - "Hvala ti za..."

Neke slike nikad ne blede: Porodica i prijatelji na Marinkovog grobu, Nikola uputio dirljive reči ocu - "Hvala ti za..."

Mondo 06.11.2023
Porodica Rokvić danas u uskom krugu prijatelja daje pomen Marinku Rokviću, koji je preminuo pre dve godine. Porodica Rokvić danas u uskom krugu prijatelja daje pomen Marinku Rokviću, koji je preminuo pre dve godine. Na Bežanisjkom groblju danas je… »
Dve godine od smrti Marinka Rokvića, Slavica neutešna: "Zaborav je nemoguć jer tečeš mojim venama... Nedostajanje" foto

Dve godine od smrti Marinka Rokvića, Slavica neutešna: "Zaborav je nemoguć jer tečeš mojim venama... Nedostajanje" foto

Mondo 06.11.2023
Pevač Marinko Rokvić preminuo je 6. novembra 2021. dodine, posle borbe sa teškom bolešću. Pevač Marinko Rokvić preminuo je 6. novembra 2021. dodine, posle borbe sa teškom bolešću. Neutešna porodica se trudi da sačuva uspomenu na muzičku… »
Tuga na bežanijskom groblju: Porodica i prijatelji na dvogodišnjem pomenu Marinku Rokviću (foto)

Tuga na bežanijskom groblju: Porodica i prijatelji na dvogodišnjem pomenu Marinku Rokviću (foto)

Kurir 06.11.2023
Na Bežanisjkom groblju danas je održan dvogodišnji pomen legendarnom pevaču Marinku Rokviću. Pevačeva supruga oglasila se danas na Instagramu i dirljivim rečima rastužila pratioce kada je napisala emotivne reči pokojnom partneru. "Sve dok pamet… »
"Zaborav je nemoguć jer tečeš mojim venama": Potresna poruka udovice Marinka Rokvića dve godine od smrti pevača…

"Zaborav je nemoguć jer tečeš mojim venama": Potresna poruka udovice Marinka Rokvića dve godine od smrti pevača…

Blic 06.11.2023
Prošle su pune dve godine od smrti pevača Marinka Rokvića koji se borio sa teškom bolešću. Neutešna porodica se trudi da sačuva uspomenu na muzičku zvezdu koja je iza sebe ostavila brojne hitove. Njegova udovica Slavica oglasila se na Instagramu… »
"Zaborav je nemoguć jer tečeš mojim venama..." Udovica Marinka Rokvića neutešna posle dve godine od smrti pevača…

"Zaborav je nemoguć jer tečeš mojim venama..." Udovica Marinka Rokvića neutešna posle dve godine od smrti pevača…

Kurir 06.11.2023
Pevač Marinko Rokvić preminuo je 6. novembra 2021. dodine, posle borbe sa teškom bolešću. Neutešna porodica se trudi da sačuva uspomenu na muzičku zvezdu koja je iza sebe ostavila brojne hitove. Njegova udovica Slavica Rokvić oglasila se na… »

Vesti dana »