Povezane vesti

Žene se potukle ispred frizerskog salona! Haos u Banjaluci, otela joj telefon - pa ga razlupala

Žene se potukle ispred frizerskog salona! Haos u Banjaluci, otela joj telefon - pa ga razlupala

Kurir 06.11.2023
Dve žene napravile su haos kada su se u subotu uveče potukle ispred frizerskog salona u naselju Obilićevo u Banjaluci. Tom prilikom jedna od njih je otela mobilni telefon i slupala ga. U PU Banjaluka su rekli da su uhapsili S. S. iz Banjaluke, zbog… »
"Nikada ranije nisam imao sukobe" Oglasio se učesnik tuče u "Kafani", tvrdi da ga je radnik obezbeđenja napao

"Nikada ranije nisam imao sukobe" Oglasio se učesnik tuče u "Kafani", tvrdi da ga je radnik obezbeđenja napao

Blic 06.11.2023
Ja sam sportista i strani državljanin i nikada pre nisam imao sukobe. Radnik obezbeđenja se poneo neprofesionalno i napao me, kaže za Srpskainfo Miloš V, koji je tokom vikenda imao sukob sa obezbeđenjem u banjalučkoj “Kafani”. On demantuje… »
"Miloš je došao go do pojasa i udario radnika obezbeđenja" Detalji sukoba u poznatoj banjalučkoj kafani

"Miloš je došao go do pojasa i udario radnika obezbeđenja" Detalji sukoba u poznatoj banjalučkoj kafani

Blic 06.11.2023
Miloš V. iz Laktaša, a koji se tokom vikenda potukao u banjalučkoj „Kafani“, bio je pijan i više puta je provocirao radnika obezbeđenja, kaže u menadžmentu „Kafane“. Oni ističu da se Miloš V. te večeri više puta vraćao do ovog kafića… »
Haos u Banjaluci: Ispred frizerskog salona potukle se dve žene

Haos u Banjaluci: Ispred frizerskog salona potukle se dve žene

Blic 06.11.2023
Dve žene napravile su haos kada su se u subotu uveče potukle ispred frizerskog salona u banjalučkom naselju Obilićevo, saznaje Srpskainfo. Tom prilikom jedna od njih je otela mobilni telefon i slupala ga, piše Srpskainfo. U PU Banjaluka su rekli da… »
Potukli se gost i radnik obezbeđenja: Nova tuča u poznatoj banjalučkoj kafani

Potukli se gost i radnik obezbeđenja: Nova tuča u poznatoj banjalučkoj kafani

Blic 06.11.2023
U poznatom banjalučkom lokalu „Kafana“ tokom proteklog vikenda ponovo je došlo do sukoba između radnika obezbeđenja i gostiju, saznaje Srpskainfo. Prema našim informacijama, u noći između subote i nedelje je došlo do sukoba između M. V. iz… »

Vesti dana »