Povezane vesti

Umro Radašin iz velikog brata Oglasio se njegov kum i potvrdio tužne vesti

Umro Radašin iz velikog brata Oglasio se njegov kum i potvrdio tužne vesti

Kurir 06.11.2023
Učesnik rijaliti programa "Veliki brat" i "Farma" Radiša Miljković, poznatiji kao Radašin umro je noćas u svom rodnom selu Ljupten, između Aleksinca i Niša. Radašinov kum tužne vesti potvrdio je za "Blic". - Umro je noćas. Juče sam bio u selu i… »
"Teško mi je da pričam..." Zorica Marković potresena Radašinovom smrću, on je obožavao, a evo zašto nisu ostalu u…

"Teško mi je da pričam..." Zorica Marković potresena Radašinovom smrću, on je obožavao, a evo zašto nisu ostalu u…

Kurir 06.11.2023
Zorica Marković oglasila se nakon što je saznala da je njen nekadašnji cimer iz rijalitija ,,Farma 6" Radiša Miljković poznatija kao Radašin iznenada preminuo. Poznato je da je Radašin za života rekao da mu je najveća želja da upozna Zoricu… »
Radašinova najveća želja bila je da upozna Zoricu Marković! Pevačica se oglasila nakon vesti o njegovoj smrti "Teško je"

Radašinova najveća želja bila je da upozna Zoricu Marković! Pevačica se oglasila nakon vesti o njegovoj smrti "Teško je"

Mondo 06.11.2023
Zorica Marković se oglasila nakon što je saznala da je njen nekadašnji cimer iz rijalitija ,,Farma 6" Radiša Miljković poznatija kao Radašin iznenada preminuo. Zorica Marković se oglasila nakon što je saznala da je njen nekadašnji cimer iz… »
Umro Radašin iz velikog brata: Oglasio se njegov kum: "Juče sam bio u selu i bio je kritično, a onda je preminuo"

Umro Radašin iz velikog brata: Oglasio se njegov kum: "Juče sam bio u selu i bio je kritično, a onda je preminuo"

Blic 06.11.2023
Učesnik rijaliti programa "Veliki brat" i "Farma" Radiša Miljković, poznatiji kao Radašin umro je noćas u svom rodnom selu Ljupten, između Aleksinca i Niša. Radašinov kum tužne vesti potvrdio je za "Blic". - Umro je noćas. Juče sam bio u selu i… »
"SAD su me svi zaboravili, a nekad su me pratili u stopu" Poslednji intervju Radašina za Kurir: Ovde je živeo s porodicom…

"SAD su me svi zaboravili, a nekad su me pratili u stopu" Poslednji intervju Radašina za Kurir: Ovde je živeo s porodicom…

Kurir 06.11.2023
Radiša Miljković kako domaći mediji saznaju preminuo je juče a ovu tužnu vest potvrdio je i njegov kum. Iz aleksinačkog sela Ljupten, poznat kao Radašin, on je postao popularan zbog učešća u „Velikim bratu“, a potom je učestvovao u… »
"Kad je upoznam, mogu i da umrem" Ova pevačica je bila Radašinova najveća želja, omiljena je u narodu i poznata po britkom…

"Kad je upoznam, mogu i da umrem" Ova pevačica je bila Radašinova najveća želja, omiljena je u narodu i poznata po britkom…

Kurir 06.11.2023
Radiša Miljković, poznatiji kao Radašin iz sela Ljupten između Aleksinca i Niša, privukao je pažnju učešćem u Velikom bratu, kao i na Farmi, preminuo je kako je za medije potvrdio njegov kum. Ono što niko ne zna jeste da mu je Zorica Marković… »
"Pukao mu je kapilar i dobio je sepsu": Snajka Radašina iz "Velikog brata" otkrila potresne detalje o smrti svekra: "Njegova…

"Pukao mu je kapilar i dobio je sepsu": Snajka Radašina iz "Velikog brata" otkrila potresne detalje o smrti svekra: "Njegova…

Blic 06.11.2023
Bivši rijaliti učesnik Radiša Miljković, poznatiji kao Radašin (62), umro je noćas. Snajka zvezde "Velikog brata", Violeta, progovorila je o zdravstvenim problemima koje je njen svekar imao. - Pukao mu je kapilar na nozi, dobio je sepsu. Umro je u… »
Učestvovao je u "Velikom bratu" i na "Farmi", a nakon toga se vratio u rodno selo: Radašina je rijaliti proslavio, a evo kako…

Učestvovao je u "Velikom bratu" i na "Farmi", a nakon toga se vratio u rodno selo: Radašina je rijaliti proslavio, a evo kako…

Blic 06.11.2023
Bivši rijaliti učesnik Radiša Miljković, poznatiji kao Radašin, umro je noćas u 62. godini. Radiša je, inače, pre desetak godina proslavio učešćem u „Velikim bratu“, a potom učestvovao u „Farmi“, a nakon toga je digao ruke od… »

Vesti dana »