Povezane vesti
Izraelski ministar poručio da na Gazu treba baciti atomsku bombu: Oštre reakcije širom sveta, Elijahu samo sankcionisan
Euronews 06.11.2023
Jedan izraelski ministar smatra da na Gazu treba baciti atomsku bombu. Ta izjava za sada je Amihaja Elijahua, koštala suspenzije, jer ga je premijer Benjamin Netanjahu suspendovao sa mesta ministra za jevrejsko nasleđe. Odjeknule su širom sveta reči… »
"Nacistima ne bi dali ni humanitarnu pomoć, to su čudovišta" Suspendovan ministar koji bi bacio nuklearnu bombu na Gazu
Mondo 06.11.2023
Benjamin Netanjahu suspendovao je ministra u Vladi Amichaija Elijahua nakon nedolične izjave u kojoj je naveo da bi bacio nuklearnu bombu na Gazu. Benjamin Netanjahu suspendovao je ministra u Vladi Amichaija Elijahua nakon nedolične izjave u kojoj je… »
„Rešenje za rat u Pojasu Gaze – atomska bomba“: Ko je Amihaj Elijahu, suspendovani izraelski ministar, čije su reči…
Danas 05.11.2023
Premijer Izraela Benjamin Netanjahu suspendovao je danas ministra zaduženog za jevrejsko nasleđe Amihaja Elijahua koji je izjavio da bi jedno od rešenja za rat u Pojasu Gaze bilo da se baci atomska bomba na tu palestinsku teritoriju. Govoreći u… »
Vesti dana »

Obustavljen saobraćaj međugradskih vozova, "Srbijavoz": Primili smo poziv da su postavljene eksplozivne naprave
Euronews pre 26 minutajoš 15 povezanih

VIDEO Objavljeni tajni snimci novosadskih aktivista: Studenti se ograđuju
Ozon pre 49 minutajoš 12 povezanih

Putin za primirje uz uslove, Zelenski odgovor nazvao manipulativnim
BBC News pre 1 satjoš 11 povezanih

Od danas zabranjen ulaz u Skupštinu: Odluka doneta iz bezbednosnih razloga
Nova pre 49 minutajoš 10 povezanih

Kina, Iran i Rusija pokrenuli razgovore o iranskim nuklearnim pitanjima
Al Jazeera pre 25 minutajoš 1 povezana