Povezane vesti
Uhapšena radnica Poreske uprave zbog nezakonitog povraćaja PDV-a jednoj firmi
Politika 06.11.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su radnicu Poreske uprave D. D. (58) zbog sumnje da je iskoristila službeni položaj i omogućila da se jednom privrednom društvu isplati nezakonit povraćaj PDV-a od 11.665.312 dinara. Ona je osumnjičena… »
Zaposlena u Ministarstvu finansija uhapšena jer je oštetila budžet Srbije za više od 11 miliona dinara
Novi magazin 06.11.2023
Policija je hapsila D.D. (58) zbog sumnje da je kao zaposlena u Ministarstvu finansija - Poreskoj upravi Filjala Zemun zloupotrebila službeni položaj i time oštetila budžet Srbije za 11.665.312 dinara, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova… »
Uhapšena radnica Poreske uprave zbog nezakonitog povraćaja PDV-a jednoj firmi
IndeksOnline 06.11.2023
BEOGRAD – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su radnicu Poreske uprave D. D. (58) zbog sumnje da je iskoristila službeni položaj i omogućila da se jednom privrednom društvu isplati nezakonit povraćaj PDV-a od 11.665.312 dinara. Ona je… »
Uhapšena radnica Poreske uprave u Beogradu: Ovako je "radila", pa oštetila budžet za 11 miliona
Telegraf 06.11.2023
Osumnjičenoj je određeno zadržavanje do 48 sati. Policija u saradnji sa tužilaštvom u Beogradu uhapsila je D. D. (58) zbog zloupotrebe službenog položaja. Ona se sumnjiči da je tokom februara i marta 2022. godine kao zaposlena u Ministarstvu finansija -… »
Vesti dana »
Ljiljana Borović: Svi privedeni nakon protesta na Slaviji pušteni na slobodu
Danas pre 15 satijoš 18 povezanih
Nikola Milutinov sa Olimpijakosom pokorio Evroligu: Real pao u spektakularnom finalu
Dnevnik pre 1 danjoš 32 povezane
Đoković posle preokreta savladao Perikara za uspešan početak rekordnog 82. grend slema
RTS pre 1 danjoš 95 povezanih
Aksios: Iran načelno pristao da se reši obogaćenog uranijuma; Tramp: Pregovori konstruktivni, ne žurimo
RTS pre 1 danjoš 47 povezanih





