Povezane vesti

„Voleo je svoju porodicu, a glumio švalera“: Vendi zatečena iznenadnom smrću kolege iz rijalitija

„Voleo je svoju porodicu, a glumio švalera“: Vendi zatečena iznenadnom smrću kolege iz rijalitija

Nova 06.11.2023
Učesnik rijaliti programa "Veliki brat" i "Farma" Radiša Miljković, poznatiji kao Radašin umro je noćas u svom rodnom selu. Pevačica Vesna Vukelić Vendi, koja je sa preminulim Radišom bila u jednom rijalitiju, sada se oglasila ovim povodom. „Ovo… »
"Voleo je svoju porodicu, a imitirao švalera" Vendi tužna zbog smrti bivšeg cimera, evo kada su se poslednji put sreli

"Voleo je svoju porodicu, a imitirao švalera" Vendi tužna zbog smrti bivšeg cimera, evo kada su se poslednji put sreli

Kurir 06.11.2023
U domaćim medijima je poput bombe odjeknula vest da je Radiša Miljković, poznatiji kao Radašin iz "Velikog brat", iznenada preminuo u 60. godini, a kako se saznaje, uzrok smrti je sepsa. Ovim povodom oglasila se pevačica i književnica Vesna Vukelić… »
"Au, baš mi je žao, bio je čovek iz naroda, domaćin": Bivše cimerke iz rijalitija u šoku zbog Radašinove smrti…

"Au, baš mi je žao, bio je čovek iz naroda, domaćin": Bivše cimerke iz rijalitija u šoku zbog Radašinove smrti…

Blic 06.11.2023
Radiša Miljković poznatiji kao Radašin umro je juče, a njegove bivše cimerke iz rijalitija "Farma" Maja Nikolić, Nela Bijanić i Ivana Šašić jako je potresla ova tužna vest. - Au, baš mi je žao. Bila sam sa njim u rijalitiju. Radašin je bio… »
" Bio je baš onaj pravi seljak"! Bivše cimerke iz rijalitija u šoku zbog Radašinove smrti: Pamtimo ga kao poštenjačinu

" Bio je baš onaj pravi seljak"! Bivše cimerke iz rijalitija u šoku zbog Radašinove smrti: Pamtimo ga kao poštenjačinu

Kurir 06.11.2023
Maja Nikolić, Nela Bijanić, Ivana Šašić zanemle su od šoka kada su čule da je preminuo njihov saborac iz rijalitija Radašin Miljković. Pevačice su sa njim bile u rijalitiju "Farma" i imaju samo reči hvale. - Au, baš mi je žao. Bila sam sa… »

Vesti dana »