Повезане вести
Због дима који прави произвођач ајвара из Вучја реаговала инспекција
Јужне вести 06.11.2023
Због тога што не могу недељама да отворе прозоре и тешко дишу од дима који из дворишта ствара произвођач ајвара, поједини житељи Вучја пожалили су се удружењу "Тим 42" које је контактирало инспекцију. Инспекција је утврдила… »
Произвођач ајвара из Вучја загађивао ваздух, наложене инспекцијске мере
Југмедиа 06.11.2023
Предузетничкој радњи из Вучја надомак Лесковца наложене су инспекцијске мере због незаконитости у раду и неизвршеног мерења загађујућих материја током производње ајвара, речено је ЈуГмедии из Удружења грађана “Тим 42”… »
Откривене незаконитости у раду произвођача ајвара из Вучја
Решетка 06.11.2023
Јесен у Лесковцу и околним местима прати пријатан мирис печене паприке и ајвара ком се радују пролазници. Али није тако и са нашим суграђанима из Вучја. Њих јесен подсећа на неколико цеви и шпорета „смедеревца“ предузетничке… »
Вести дана »
Милан Недељковић преузима функцију председника Управе БМВ АГ од маја 2026.
Наслови.аи пре 2 минутајош 25 повезаних
Ценовници трговинских ланаца у Србији седмично на Порталу отворених података - Од данас ови подаци јавно доступни
Екапија пре 1 сатјош 21 повезана
Почетак примене Закона "Свој на своме" за упис права својине на непокретностима у Србији са преко 32.000 пријава у прва три дана
Наслови.аи пре 37 минутајош 31 повезана
Вучић: Три сценарија за НИС, крајњи рок 15. јануар, не смемо угозити финансијски систем
Еуроневс пре 12 минутајош 14 повезаних




