Povezane vesti

Stiv Ker se povlači sa mesta selektora Amerike posle Igara u Parizu

Stiv Ker se povlači sa mesta selektora Amerike posle Igara u Parizu

Politika 06.11.2023
NjUJORK – Trener Golden Stejta Stiv Ker najavio je danas da će se po završetku Olimpijskih igara u Parizu povući sa mesta selektora košarkaške reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država. „Ne, neću biti selektor posle OI. Za mene je to… »
Amerikanci traže novog selektora?

Amerikanci traže novog selektora?

Sportski žurnal 06.11.2023
Trener Golden stejta smatra da promenu na klupi državnog tima treba vršiti na dve godine. Stiv Ker, selektor reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država, izjavio je da neće biti trener državnog tima tima po završetku Olimpijade u Parizu 2024… »
Košarkaši SAD ostaju bez selektora posle Pariza: Stiv Ker se povlači

Košarkaši SAD ostaju bez selektora posle Pariza: Stiv Ker se povlači

Dnevnik 06.11.2023
Trener Golden Stejta Stiv Ker najavio je da će se po završetku Olimpijskih igara u Parizu povući sa mesta selektora košarkaške reprezentacije SAD. - Ne, neću biti selektor posle OI. Za mene je to dvogodišnji ciklus. Greg Popovič je bio selektor na… »
Ker odlazi sa klupe Sjedinjenih Država posle Pariza

Ker odlazi sa klupe Sjedinjenih Država posle Pariza

Sport klub 06.11.2023
Stiv Ker najavio je da će se po završetku Olimpijskih igara u Parizu povući sa mesta selektora košarkaške reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država. Aktuelni trener Golden Stejta je predvodio selekciju SAD na Mundobasketu u tri azijske države… »
Stiv Ker se povlači sa mesta selektora SAD posle Olimpijskih igara u Parizu

Stiv Ker se povlači sa mesta selektora SAD posle Olimpijskih igara u Parizu

Euronews 06.11.2023
Trener Golden Stejta Stiv Ker najavio je danas da će se po završetku Olimpijskih igara u Parizu povući sa mesta selektora košarkaške reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država. "Ne, neću biti selektor posle OI. Za mene je to dvogodišnji ciklus… »

Vesti dana »