Povezane vesti
U Srbiji 360 obolelih od cistične fibroze, na svakih 2.500 beba rodi se jedna sa tom bolešću
Radio 021 06.11.2023
Ministarka za brigu o porodici i demografiju Darija Kisić izjavila je da u Srbiji ima 360 obolelih od cistične fibroze, a da se na svakih 2.500 beba rodi jedna sa tom retkom bolešću. "Samo u toku juna ove godine testiranjem je otkriveno šest beba… »
Posebna grupa Ministarstva za brigu o porodici brine o obolelima od retkih bolesti
Danas 06.11.2023
Formiranje posebne grupe u okviru Ministarstva za brigu o porodici i demografiju za unapređenje kvaliteta života obolelih od retkih bolesti i njihovih porodica predstavlja krunu podrške države kada su u pitanju retke bolesti, istakla je resorna… »
Vesti dana »
“Svi smo Jovina”: Protiv kancera i patološke mržnje prema svemu lepom, učenom i izuzetnom borimo se ekstremnom solidarnošću (FOTO i VIDEO)
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 1 povezana
Šef CIA napustio Moskvu: Džon Retklif tajno boravio u Rusiji, Amerikanci i Rusi ćute o poseti (video)
Blic pre 1 satjoš 2 povezane
Studenti u blokadi: Postupak protiv Radonjić Živkov otvoreno zastrašivanje svedoka
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Polovičan uspeh srpskih teniserki u kvalifikacijama za US open: Radivojević sigurna, Kostović poražena na startu
Danas pre 2 satajoš 1 povezana



