Povezane vesti

Anabela Atijas šokirana slađom Delibašić! Nije joj jasno čemu loši komentari, progovorila i o Luninoj bebi, bila skroz…

Anabela Atijas šokirana slađom Delibašić! Nije joj jasno čemu loši komentari, progovorila i o Luninoj bebi, bila skroz…

Kurir 06.11.2023
Pevač Dado Polumenta održava promociju albuma "Alea", a tim povodom je okupio mnoge kolege sa estrade, među kojima je i Anabela Atijas. Stavila sam po strani sve što me izjedalo, moja porodica i unuke me usrećuju i daju volju da budem što bolja… »
Sandra Afrika otkrila šok detalje poznanastva sa dadom Polumentom! Upoznali se pre 20 godina u diskoteci, evo šta je uradio…

Sandra Afrika otkrila šok detalje poznanastva sa dadom Polumentom! Upoznali se pre 20 godina u diskoteci, evo šta je uradio…

Kurir 06.11.2023
Pevač Dado Polumenta večeras održava promociju albuma "Alea", a tim povodom je okupio mnoge kolege sa estrade, među kojima je i Sandra Afrika. Sandra je pred pripadnicima sedme sile pozirala nasmejana, a potom otkrila detalje poznanstva s Polumentom… »
(Foto) svima pala vilica zbog žene dada polumente: Pevač okupio poznate na promociji - Sandra Afrika se ne odvaja od…

(Foto) svima pala vilica zbog žene dada polumente: Pevač okupio poznate na promociji - Sandra Afrika se ne odvaja od…

Blic 06.11.2023
Folker Dado Polumenta večeras je u srpskoj prestonici organizovao promociju novog albuma "Alea", na kojoj je okupio poznate ličnosti. Dado je sa osmehom na licu pričao sa okupljenima, dok se pojavio u elegantnom izdanju. Među prvima je došao njegov… »
Supruga dade poluemente ukrala svu pažnju prisutnih! Ivona u beloj haljini raspametila, pogledajte njeno vrelo izdanje! (foto)

Supruga dade poluemente ukrala svu pažnju prisutnih! Ivona u beloj haljini raspametila, pogledajte njeno vrelo izdanje! (foto)

Kurir 06.11.2023
Pevač Dado Polumenta večeras održava promociju albuma "Alea". Među prvima stigla je i njegova supruga Ivona koja je prisutne ostavila bez teksta. Ivona je blistala u beloj dugoj haljini, a naravno nije došla praznih ruku, te je sa sobom ponela i… »

Vesti dana »