Povezane vesti

„One koje nisu bile lepe, udale su se pre mene“: Suzana Mančić progovorila o plastičnim operacijama

„One koje nisu bile lepe, udale su se pre mene“: Suzana Mančić progovorila o plastičnim operacijama

Nova 07.11.2023
Voditeljka je iduvek važila za jednu od najlepših žena na našim prostorima. Suzana Mančić javno je govorila o tome da se kroz godine podvrgla estetskim korekcijama, ali je našla pravu meru, pa nije drastično menjala svoj izgled. Kako je voditeljka… »
"Manje lepe žene su se udale pre mene": Suzana Mančić nikad iskrenije o mužu i korekcijama: "Moramo ostariti"

"Manje lepe žene su se udale pre mene": Suzana Mančić nikad iskrenije o mužu i korekcijama: "Moramo ostariti"

Blic 07.11.2023
Voditeljka Suzana Mančić ne krije da je do sada uradila nekoliko estetskih korekcija na sebi, ali priznaje da je njen suprug, grčki biznismen Simeon Ocomokos, oduševljen njenim izgledom i lepotom. - Svako za sebe misli da ima neke mane koje mora da… »
Radila nekoliko korekcija na sebi, ali muž je obožava! Suzana Mančić iskreno o suprugu: "Srećan je što ima ženu kao ja…

Radila nekoliko korekcija na sebi, ali muž je obožava! Suzana Mančić iskreno o suprugu: "Srećan je što ima ženu kao ja…

Kurir 07.11.2023
Voditeljka Suzana Mančić ne krije da je je do sada radila nekoliko estetskih korekcija na sebi, ali priznaje da je njen suprug ponosan na njenu lepotu. Ona je nedavno otvoreno govorila o toj temi i istakala da je ne pogađaju komentari na račun njenog… »

Vesti dana »