Povezane vesti

Ovako je Edita Aradinović izgledala na audiciji za "Zvezde Granda": Pojavila se u šuškavcu i ostavila Popovića u čudu -…

Ovako je Edita Aradinović izgledala na audiciji za "Zvezde Granda": Pojavila se u šuškavcu i ostavila Popovića u čudu -…

Blic 07.11.2023
Pevačica Edita Aradinović je 2010. godine učestvovala u muzičkom takmičenju „Zvezde Granda“, ali je ispala u baražu. Ona je od tada drastično promenila izgled, a sada je na svom Instagram profilu objavila snimak sa audicije. – Nikad mi nije… »
Evo kako je Edita Aradinović izgledala na audiciji zg! Pojavila se u šuškavcu i patikama, Popović ostao bez teksta!

Evo kako je Edita Aradinović izgledala na audiciji zg! Pojavila se u šuškavcu i patikama, Popović ostao bez teksta!

Kurir 07.11.2023
Pevačica Edita Aradinović je 2010. godine učestvovala u muzičkom takmičenju „Zvezde Granda“, ali je ispala u baražu. Ona je od tada drastično promenila izgled, a sada je na svom Instagram profilu objavila snimak sa audicije. - Nikad mi nije… »
„Nit sam specijalno lepa, nit sam specijalno otpevala“: Edita objavila svoj snimak sa audicije „Zvezda Granda“ i…

„Nit sam specijalno lepa, nit sam specijalno otpevala“: Edita objavila svoj snimak sa audicije „Zvezda Granda“ i…

Nova 07.11.2023
Edita Aradinović se prisetila svojih početaka i na svom Instagramu podelila snimak sa svoje audicije u Zvezdama Granda. Uz video snimak ona je objasnila kako nije odustala i kad joj je bilo teško, kao i kako su izgledali njeni prvi pokušaji da se… »
Da li prepoznajete pevačicu?! Isplivao snimak sa prve audicije, ovako je izgledala pre operacija - "u moje vreme je..."

Da li prepoznajete pevačicu?! Isplivao snimak sa prve audicije, ovako je izgledala pre operacija - "u moje vreme je..."

Mondo 07.11.2023
Edita Aradinović se prisetila svojih početaka i na svom Instagramu podelila snimak sa svoje audicije u Zvezdama Granda. Edita Aradinović se prisetila svojih početaka i na svom Instagramu podelila snimak sa svoje audicije u Zvezdama Granda. Pevačica… »
"Nisam specijalno lepa,: Al' se nikad nisam promenila" Edita se obratila javnosti: "j***te mamu svakom ko vas dira, mlada i…

"Nisam specijalno lepa,: Al' se nikad nisam promenila" Edita se obratila javnosti: "j***te mamu svakom ko vas dira, mlada i…

Blic 06.11.2023
Pevačica Edita Aradinović obratila se javnosti putem društvenih mreža, te navela sve što joj je na duši. Ona se dotakla svojih početaka, koji, kako navodi, nisu bili sjajni. - Bio je to neki septembar 2009. godine, gde sam u dogovoru sa drugaricom… »

Vesti dana »