Povezane vesti

Izađeš u 8, dođeš kući u 18, ovo je jezivo, kako odrasli sve postižu?: Tek se zaposlila u Beogradu, već očajna

Izađeš u 8, dođeš kući u 18, ovo je jezivo, kako odrasli sve postižu?: Tek se zaposlila u Beogradu, već očajna

Telegraf 07.11.2023
Devojka je podelila svoju nedoumicu na platformi X, nekadašnjem Tviteru. "Kako odrasli ljudi postižu sve, mrtva sam svaki dan! Kako trenirate, radite, jedete i družite se - kako", napisala je jedna devojka na društvenoj mreži X, nekadašnjem Tviteru… »
"Izađeš u 8, završiš u 18, jezivo" - devojka se žalila posle 2 dana na poslu: Izazvala bes ljudi - Razmažena generacija

"Izađeš u 8, završiš u 18, jezivo" - devojka se žalila posle 2 dana na poslu: Izazvala bes ljudi - Razmažena generacija

Mondo 07.11.2023
Osmočasovno radno vreme, plus vreme za odlazak i dolazak na posao, oduzima i po 10 sati dnevno, što mnogima stvara psiho-fizički umor. Osmočasovno radno vreme, plus vreme za odlazak i dolazak na posao, oduzima i po 10 sati dnevno, što mnogima stvara… »
Radi dva dana i već se žali: Srpkinja se požalila prijateljici na život odraslih, objava postala hit na mrežama: "Tad kad…

Radi dva dana i već se žali: Srpkinja se požalila prijateljici na život odraslih, objava postala hit na mrežama: "Tad kad…

Blic 07.11.2023
Poruke dve devojke iz Srbije postale su apsolutni hit na društvenim mrežama, kako u Srbiji, tako i u regionu. Naime, njih dve su se žalile jedna drugoj na težak život odraslih osoba. "Kako odrasli ljudi postižu sve, mrtva sam svaki dan! Kako… »
Radi dva dana, a već je umorna Tek se zaposlila u Beogradu, već očajna

Radi dva dana, a već je umorna Tek se zaposlila u Beogradu, već očajna

Dnevnik 07.11.2023
Izađeš u 8, dođeš kući u 18, ovo je jezivo, kako odrasli sve postižu? Devojka je podelila svoju nedoumicu na platformi X, nekadašnjem Tviteru -Kako odrasli ljudi postižu sve, mrtva sam svaki dan! Kako trenirate, radite, jedete i družite se –… »

Vesti dana »