Povezane vesti

Ponovo srećna u ljubavi! Goga Sekulić našla novog dečka - u pitanju je mlađi sportista, pevačica voli piletinu!

Ponovo srećna u ljubavi! Goga Sekulić našla novog dečka - u pitanju je mlađi sportista, pevačica voli piletinu!

Mondo 07.11.2023
Goga Sekulić nakon razvoda od Uroša Domanovića, ponovo je srećna u ljubavi. Goga Sekulić nakon razvoda od Uroša Domanovića, ponovo je srećna u ljubavi. Goga Sekulić je nakon mnogobrojnih ljubavnih brodoloma potvrdila da je u vezi sa mlađim… »
Goga Sekulić ima novog dečka! Nakon razvoda ponovo srećna, pevačica smuvala mlađeg sportistu!

Goga Sekulić ima novog dečka! Nakon razvoda ponovo srećna, pevačica smuvala mlađeg sportistu!

Kurir 07.11.2023
Goga Sekulić nakon razvoda od Uroša Domanovića, ponovo je srećna u ljubavi. Goga je, potvrdila, da je u vezi sa mlađim sportistom, iako njegovo ime nije želela da otkriva. – Tačno je da imam nekoga s kim mi je lepo, mogu samo reći da je mlađi… »
Goga Sekulić ima novog dečka: Pevačica nakon razvoda smuvala mlađeg sportistu

Goga Sekulić ima novog dečka: Pevačica nakon razvoda smuvala mlađeg sportistu

Blic 07.11.2023
Pevačica Goga Sekulić nakon razvoda od Uroša Domanovića, ponovo je srećna u ljubavi. Goga je, potvrdila, da je u vezi sa mlađim sportistom, iako njegovo ime nije želela da otkriva. – Tačno je da imam nekoga s kim mi je lepo, mogu samo reći da… »
Ponovo ljubi mlađeg! Novi dečko Goge Sekulić je pravo iznenađenje za sve

Ponovo ljubi mlađeg! Novi dečko Goge Sekulić je pravo iznenađenje za sve

Story 07.11.2023
Već neko vreme u javnosti se šuška da je Goga Sekulić ponovo zaljubljena, jer sa lica ne skida osmeh. Dečko Goge Sekulić postao je glavna tema, medija, a sada je stigla i potvrda od pevačice. Naime, dečko Goge Sekulić sportista je i ponovo… »

Vesti dana »