Povezane vesti

Milan Milošević se vraća na Pink? Voditelj reagovao na priče - "goreće Balkan!"

Milan Milošević se vraća na Pink? Voditelj reagovao na priče - "goreće Balkan!"

Mondo 07.11.2023
Od kako je Dušica Jakovljević napustila ružičasto jato nakon deset godina, pokrenule su se spekulacije da se Milan Milošević vraća na Pink televiziju. Od kako je Dušica Jakovljević napustila ružičasto jato nakon deset godina, pokrenule su se… »
Milan milošević se vraća na "Pink": Voditelj potvrdio sve, pa spomenuo Dušicu Jakovljević: "Ona nema nikakve veze sa mojim…

Milan milošević se vraća na "Pink": Voditelj potvrdio sve, pa spomenuo Dušicu Jakovljević: "Ona nema nikakve veze sa mojim…

Blic 07.11.2023
Nakon što je Dušica Jakovljević dala otkaz na "Pinku", priče o povratku Milana Miloševića, nekadašnjeg voditelja "Zadruge", na ovu televiziju odmah su preplavile društvene mreže. Milan je sada za "Blic" otkrio da se vraća na mesto voditelja. -… »
Milan Milošević postaje voditelj Elite?! Vraća se u stare emisije, za Kurir poručuje: Nacija će biti srećna, goreće…

Milan Milošević postaje voditelj Elite?! Vraća se u stare emisije, za Kurir poručuje: Nacija će biti srećna, goreće…

Kurir 07.11.2023
Od kako je Dušica Jakovljević napustila ružičasto jato nakon 10 godina, pokrenule su se spekulacije da se Milan Milošević vraća na Pink televiziju. Ova tema se dugo provlačila kroz medije, ali se niko tim povodom nije oglašavao. Kako saznajemo od… »
"Patio sam i smejao se sa zadrugarima, kolege me SAD kopiraju": Milan Milošević progovorio o rijalitiju, pa otkrio istinu o…

"Patio sam i smejao se sa zadrugarima, kolege me SAD kopiraju": Milan Milošević progovorio o rijalitiju, pa otkrio istinu o…

Blic 06.11.2023
Nakon što je Dušica Jakovljević dala otkaz na "Pinku", priče o povratku Milana Miloševića, nekadašnjeg voditelja "Zadruge", na ovu televiziju odmah su preplavile društvene mreže. Naime, Milan će sutradan gostovati na "Pinku", što će biti… »

Vesti dana »