Povezane vesti

"Nisam dobio ni dinar za zonu zamfirovu!" Srpski glumac podelio šok detalje - progovorio o tuči sa producentom!

"Nisam dobio ni dinar za zonu zamfirovu!" Srpski glumac podelio šok detalje - progovorio o tuči sa producentom!

Mondo 07.11.2023
Milan Vasić otkrio je da nije isplaćen za film "Zona Zamfirova", a detalji su šokirali čitavu javnost. Milan Vasić otkrio je da nije isplaćen za film "Zona Zamfirova", a detalji su šokirali čitavu javnost. GlumacMilan Vasić poslednjih nekoliko… »
„Nisam dobio ni dinar za Zonu Zamfirovu“: Glumac otkrio šokantne detalje, a pričalo se i da se potukao sa producentom

„Nisam dobio ni dinar za Zonu Zamfirovu“: Glumac otkrio šokantne detalje, a pričalo se i da se potukao sa producentom

Nova 07.11.2023
Glumac Milan Vasić igrao je glavnu mušku ulogu u drugom delu filma "Zona Zamfirova", a sada je otkrio detalje ovog projekta. Kako kaže, on i njegove kolege koje su igrale u ovom ostvarenju još nisu isplaćene. „Nisam isplaćen nijedan dinar. Mislim… »
"Nisam dobio ni dinar za zonu zamfirovu": Milan Vasić izneo šok detalje u javnost o producentu sa kojim se potukao: "u…

"Nisam dobio ni dinar za zonu zamfirovu": Milan Vasić izneo šok detalje u javnost o producentu sa kojim se potukao: "u…

Blic 07.11.2023
Glumac Milan Vasić igrao je glavnu mušku ulogu u drugom delu filma "Zona Zamfirova", međutim, kako kaže on i njegove kolege koje su igrale u ovom ostvarenju još nisu isplaćene. - Nisam isplaćen nijedan dinar. Mislim da sam čak i u gubitku. Rekao… »

Vesti dana »