Povezane vesti

"Mama, molim te izvini što sam se rodio ovakav": Nikola ima samo 16 godina i svaki dan strahuje hoće li dočekati sledeći…

"Mama, molim te izvini što sam se rodio ovakav": Nikola ima samo 16 godina i svaki dan strahuje hoće li dočekati sledeći…

Blic 07.11.2023
"Mama izvini što sam ovakav, izvini što sam se ovakav rodio." Nikola se meni izvinjava a ja sam ta koja treba ceo život njemu da se izvinjava,ja sam ta koja mu je darujući život prenela i ovu okrutnu i nemilosrdnu bolest za koju nisam znala ni da… »
"Mama, izvini što sam se ovakav rodio" Nikoline reči slamaju srca, majka moli samo jedno: Za njegovo lečenje potrebno čak…

"Mama, izvini što sam se ovakav rodio" Nikoline reči slamaju srca, majka moli samo jedno: Za njegovo lečenje potrebno čak…

Kurir 07.11.2023
"Mama izvini što sam ovakav, izvini što sam se ovakav rodio", ovim rečima počinje svoj bolan apel majka Nikole Aćimovića (16), koji boluje od dišenove mišićne atrofije, a za lečenje mu je potrebno čak 500.000 evra. - Nikola se meni izvinjava, a… »
"Mama, izvini što sam se ovakav rodio" Potresne reči malog Nikole slamaju dušu, majka moli samo jedno

"Mama, izvini što sam se ovakav rodio" Potresne reči malog Nikole slamaju dušu, majka moli samo jedno

Telegraf 07.11.2023
Podsetimo, Nikoli je ova podmukla bolest dijagnostifikovana još po rođenju. "Mama izvini što sam ovakav, izvini što sam se ovakav rodio", ovim rečima počinje svoj bolan apel majka Nikole Aćimovića (16), koji boluje od dišenove mišićne atrofije… »

Vesti dana »